Kiehl’s Calendula Yüz Temizleme Jeli Yorumlarım


Herkese güzel bir günden merhabalar,

Uzun zamandır severek kullandığım Kiehl’s Calendula Yüz Temizleme Jeli bugünkü yazı konuğum olacak. Kiehl’s mağazalarına giderek cilt analizi yaptırabiliyorsunuz, sonrasında ise cildinize uygun ürünlerin numunelerini alıyorsunuz. Ben de katıldığım bir proje ile Kiehl’s Maltepe Park mağazasının yolunu tuttum.

Karma olan cildimde nem seviyesi, ölçüldüğünde 19 çıkması beni üzdü çünkü 40 seviyelerinde olması normal sayılıyormuş. Zaten yanaklarımın acımasından da ne kadar kuru olduğunu fark ediyordum. Detaylı ve ilgili bir analiz yaptırdım, ürünleri deneme fırsatım oldu ve fotoğrafları da yazının altına ekledim.

Ürünleri 2 aydan fazla süredir kullanıyorum ve bayıldım. Fiyatları pahalı olsa da yavaş yavaş sırayla edinmeye başladım, nasıl olsa deneme boyları henüz bitmedi oldukça bereketliler. “Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash” adındaki yüz yıkama jelinin tesadüfen mağazada seyahat boyuna rastladım ve hemen aldım. Kasa yanındaki bu bölüme mutlaka bakın derim farklı ürünler de var. Normalde 230 ml 135 TL, seyahat boyu ise 75 ml ve 50 TL…

      

Üründen nohut büyüklüğü kadar kullanmak yeterli geldiğinden uzun süre kullanılabilir. İçeriğinden dolayı çok köpürmemesi size temizlemiyor hissiyatını yaratmasın çünkü ardından tonik yaptığınızda ne kadar da temizlenmiş olduğunu kendiniz görüyorsunuz. Kiehl’s yüz temizleme jelinin içerisinde gliserin ve kalendula kadife çiçeği yer alıyor. Gliserin bilindiği üzre ciltte nem tutunmasını sağlıyor. Kadife çiçeği yağı ise cildi yatıştırıyor, uygularken kendiniz de fark ediyorsunuz.

Sağlıklı cilt bariyerini koruyan ürünü kullandıktan sonra cildinizin rahatladığını ve daha canlı olduğunu görüyorsunuz. Doğal içerikli Kiehl’s Calendula Yüz Temizleme Jeli, bana cilt temizlemeyi sevdiren bir ürün oldu, artık hiç üşenmeden ve keyifle yapıyorum. Makyaj yapmadığım zamanlarda bile elimin altında çünkü normali de bu… Hava kirliliği, güneş, ışınlar vs. daha pek çok nedenden dolayı cildimiz kirleniyor.

      

Cilt bakımını ihmal etmeyin ve zarar görmeden korumaya başlayın derim, kendinize en uygun ürünü bularak istikrarlı bir şekilde kullanmak istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlar.

Peki siz Kiehl’s ürünlerini denediniz mi? Yorumlarını paylaşırsanız mutlu olurum.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Yorum Var

 1. Cilt analizi yapilmasi ne güzelmis ?

 2. Benimde denemek istediğim bir marka ancak dediğin gibi deneme boyları epey bereketli oluyor oradan başlamak en güzeli 🙂

 3. Calendula, Antik dönemden bu yana kullanılan güzellik unsurlarından birisi. Kiehls hakkında çok olumlu yazılar okuyorum.

 4. Kiehls ürünleri olay, ayrıca analiz yapılması hoşuma gitti 🙂

 5. Really interesting post) Thanks a lot for sharing)

 6. sanırım benim cildim de aynı düzeylerde çıkar

 7. Bu marka ürünleri kullanmadım. Cilt analizine uygun ürünler kullanmak en mantıklısı aslında..Bay İskelete de selamlar 🙂

 8. Ahh şöyle gönlüme taht kuracak bir temizleyici bulamadım. Kiehl’s temiz içeriği ile dikkatimi çeken bir marka. En kısa zamanda denemek istiyorum

 9. bence tüm ürünleri çok güzel. ben de nemlendiricisini kullanmıştım.

 10. Markayı çok beğeniyorum 🙂

 11. Bu markadan denediğim ürün sayısı oldukça az. Yazını okuyunca kendi cildinin nem seviyesini çok merak ettim 🙂

 12. Kelebek Etkisi - :

  Bu markanin bir kac urununu denedim oldukca guzeldiler bu urunude merak ettim❤

tr_TRTurkish