Mara Magnetic Eyes Mıknatıslı Kirpik Deneyimim (Videolu)


Merhabalar,

Herkese mutlu bir hafta dilerim. Bu yazımda çok merak ettiğim, bulmak için uğraştığım bir üründen bahsedeceğim. Uyguladıktan sonra edindiğim düşünceleri de detaylı olarak paylaşacağım.

Bir maskarada aradığım en önemli özellik hacim vermesi, yani takma kirpik etkisi yaratması… Tabii bu etkiyi veren bazı maskaralar bulmuş olsam da fiyatı yüksek olduğundan ve çabuk kuruyan bir ürün olmasından dolayı devamlı alamıyorum.

Normal takma kirpikler bana çok meşakatli geliyor ve çıkarırken kirpiklerimi oldukça yıpratıyor. Mara Magnetic Eyes Mıknatıslı Kirpik’leri gördüğümde oldukça merak ettim ve tam benlik bir ürün diye düşündüm. Aklımda bazı şüpheler vardı ve araştırdım, hatta birebir inceledikten sonra satın almaya tam anlamıyla karar verdim. Aklıma takılan sorular; gözümde ağırlık yapıp yapmayacağı, kirpiklerimi yıpratıp yıpratmayacağı, kolayca takıp çıkarılacak mı düşüncesi, taktıktan sonra düşer mi, doğal durur mu vs. konular oldu.

Mara Magnetic Eyes Mıknatıslı Kirpik ürününün orta yoğununu aldım, ekstra yoğun günlük kullanımda abartı durabilir. İlk başta takmakta biraz zorlandım diyebilirim, sonrasında ise elim alıştığı için daha da pratikleştim. Şunu belirtmeliyim ki maskara uygulanan kirpiklere çok daha kolay takılıyor çünkü kirpikler sert olduğundan takarken oynama olasılığı en aza düşüyor. İlk olarak kirpiğin üst kısmını güzelce yerleştirip sonrasında alt kirpiği dipten ve hızlıca takmak gerekiyor.

Gözümde ağırlık yapmadı ve çıkarırken kirpiklerimde dökülme vs olmadı. Tabii ki takma kirpiğin farkını anladığını gibi bir his oluyor, uzunluğunu görebiliyorsunuz, beni rahatsız eden bir durum olmadı. Parmaklarınızı sağa sola hareket ettirerek kolayca çıkarmanız mümkün. Kirpikleriniz hiç zarar görmüyor. Daha detaylı bir şekilde göstermek için video da hazırladım.

Bazı kişiler boydan boya takılan kirpikleri sevse de bence yarım olması daha güzel, abartı durmuyor. Maskarayı öncelikle kirpiklerinize uyguladığınızda daha bütünleşmiş bir görüntü elde ediyorsunuz. Kuruduktan sonra takabilirsiniz. Mıknatıslı kirpiklere rimel sürmenize gerek kalmıyor, yeterince belirgin ve güzel şekle sahip kirpiklere kavuşuyorsunuz.

Mara mıknatıslı kirpikler güzel ve temiz bakıldığında uzun zaman kullanılabiliyor. Kullanırken hassas davranarak ve göz makyajı temizleyicisi ile bakımını yapabilirsiniz. Umarım faydalı bir paylaşım olmuştur, bu ürünle ilgili sizin düşünceleriniz neler?

Sevgiler 🙂

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 comments on “Mara Magnetic Eyes Mıknatıslı Kirpik Deneyimim (Videolu)

 1. ilk seferde zorlansam da ben çok sevdim

 2. Ağırlık yapıyor mu diye soracaktım ama cevabını aldım :))) Yarımın da havası ayrıymış 🙂

 3. Guzellikmeselesi on said:

  Ben bunu da beceremem sanırım ?

 4. Really interesting post) Thanks a lot for sharing!

 5. Takma kirpik alışkanlığını bir türlü kazanamadım.Mıknatıslı kirpikler bu konuda yardımcı olur belki 😉

 6. Ne kadar pratik. Denemeliyim en kısa zamanda 🙂

 7. Ben hayatta kullanamam. Hayatımda takma kirpik bile takmadım o derece yani 🙂

 8. Thanks for the interesting post) Have a nice weekend)

 9. bunu hiç yapamam gibi geliyor bana nedense..

 10. Sen de şahane durmuş, sanki sadece rimel sürerek kirpiklerine hacim kazandırmış gibisin. Bana uzak duruyor.

 11. Bir ben beceremedim sanırım takma kirpik konusunu…

 12. Çok güzel oldu aklıma hep çizimim geliyor chibini çizmiştim ya 🙂