Real Techniques Mini Fırça Seti Deneyimim


Merhabalar,

Bu yazımda makyajın olmazsa olmazı fırçalardan bahsedeceğim. Real Techniques Mini Brush Trio Mini Üçlü Fırça Seti olarak satılan bu ürün benim her zaman yanımda taşıdığım bir fırça seti oldu.

Real Techniques fırçaların methini daha önce çok fazla duymuştum ama denememiştim. Açıkçası fiyatları biraz pahalı geliyordu ve boyutları da büyüktü. İndirimde bu mini fırça setini görünce hemen satın aldım. Böylece ilk Real Techniques fırça deneyimimi de edinmiş oldum. Mini olmaları yanımda kolayca taşımamı sağlıyor. Aynı anda hem allık, hem far, hem de aydınlatıcı fırçasını bulmuş oluyorum. Mini fondöten fırçası, mini gölgeleme fırçası ve mini yüz fırçası olarak geçiyor ama benim gibi farklı alanlar için de kullanabilirsiniz.

Fırçaları kabından çıkartmadığım için daha hijyenik oluyor. Hijyen demişken fırçaların kılları sentetik olarak üretildiğinden bakteri üretimini de engelliyor. Fırçaların kılları gerçekten çok sağlam ve yeterli kalınlıkta, yıkadığımda bile herhangi bir bozulma ya da dökülme gibi bir sorunla karşılaşmadım. Marka ismi vermeden söyleyeceğim bazı fırçalar gerçekten çok kullanışsız oluyor. Daha uygularken bile fırçalar dökülebiliyor, çok seyrek ya da aşırı kalın olabiliyor. Fırça yapısından dolayı cildi çizmesinin yanı sıra ürünü cilde aktarırken de başarısız kalabiliyor. Örneğin bir far fırçası, kullanılan ürünü çok fazla emerek gözkapaklarınıza az ürün uygulanmasına neden oluyor. İşlemi sürekli tekrarlamanız gerekiyor, dolasıyla farınız çabuk biterken ayrı bir uğraş vermek de canınızı sıkıyor. Ben bu nedenle makyaj fırçalarını kaliteli seçiyorum ve indirim dönemlerinde satın almayı tercih ediyorum. Fiyatını net hatırlamasam da Real Techniques Mini Fırça Seti’ni Cosmetica indiriminde oldukça uyguna almıştım. Hatta geçtiğimiz günlerde Gratis indiriminde de rastladım, 20 küsür TL civarındaydı.

Çok uzun fırçaları günlük makyaj çantasına sığdırmak zor oluyor. Siz de benim gibi mini ve pratik ürünlerini seviyorsanız Real Techniques Mini Fırça Seti’ne bakmanızı öneririm. Markanın kalitesinden dolayı ve hijyene de dikkat ederek uzun süre kullanabilirsiniz. Makyajınızda da istediğiniz sonuca kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sizin favori makyaj fırçalarınız hangisi, daha çok hangi markaları seviyor ve tercih ediyorsunuz.

Yorumlarınızı merakla bekliyorum 🙂

Sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 Yorum Var

 1. Çok kullanışlıyımış, indirim döneminde mutlaka değerlendiricrm 🙂

 2. Valla bende almalıyım bundan.Tavsiyen için teşekkürler canım.Gratis’de güzel indirimler oluyor .

 3. Çanta boy ürünlerin her an taşınabilir olmasını seviyorum: )

 4. ben de çok uzun süredir bu fırçaları kullanıyorum ve çok da memnunum…

 5. çok tatlı görünüyorlar 🙂

 6. As usual looks interesting! Thanks a lot for sharing)

 7. Tatil için de oldukça uygun görünüyorlar. Geçtiğimiz günlerde ben de baktım ancak almayı bir sonraki indirme bıraktım 😉

 8. ben de tavsiyelerini dinleyeceğim tatlım

 9. Thanks for the interesting post) Have a nice weekend)

 10. ben de almıştım bir heves ama diğer fırçalardan sıra gelmedi…

 11. Bu markadan ben de çok memnun kaldım. Çok fazla çeşitli fırça kullanmasam da allık içim vazgeçilmezim ☺️

 12. Ne tatli fircalar bunlar canim ?

 13. Fondöten fırçasına gerek duymadım ama diğerlerini çok severek kullanıyorum 🙂

 14. Ben bu fırçaların Aliwxpress’den çakmasını aldım. Hem fiyat olarak uygundu. Hem de fırça yapısı açısından neredeyse hiç farkı yoktu. Güle güle kullan canım 🙂

 15. Çok az makyaj yapan biriyim.Fakat beğendim bu fırçaları.Kullanışlı gözüküyor…

 16. Kaliteli fırçaları bence de güle güle kullan canim:)

 17. Kelebek Etkisi - :

  Cok pahali fircalar o yuzden boyle kucuk boylari denemek icin daha uygun olabilir❤

tr_TRTurkish