Kiehl’s Calendula Serum-Infused Water Cream Deneyimim


Merhabalar,

Bu yazımda yazın severek kullandığım Kiehl’s Calendula Serum-Infused Water Cream deneyimimden bahsedeceğim. Kiehl’s ürünlerini ne kadar severek kullandığımı beni yakından tanıyanlar bilir. Kışın ultra facial kremi hep benimledir, çok meşhur olan bu kremi yazın yoğun nemlendirme ihtiyacı duymadığım için daha ince yapılı bir ürünle değiştirmek istedim. Bu ürün de çok eski olmayan, sanırım yaklaşık bir sene önce çıkardığı Kiehl’s Calendula Serum-Infused Water Cream oldu. Sizlerle bendeki etkilerini paylaşmak istedim.

Benim genel olarak hassas bir cildim var ve her ürünü kullanamıyorum, alerjik reaksiyon gösterebiliyor. Dolayısıyla hassas ciltlere bile uygun olan Kiehl’s Calendula serisi benim en yakın arkadaşlarım diyebilirim ve uzun süredir de kullanıyorum. Kiehl’s Calendula Tonik yazımı okumak için BURAYA, temizleme jeli hakkındaki görüşlerimi öğrenmek için ise BURAYA tıklayabilirsiniz.

Öncelikle içeriğinden bahsetmek istiyorum kadife çiçeği özünden elde edilen kadife çiçeği serumu ve yüzlerce kez mikronize edilmiş kadife çiçeği yaprakları ile formüle edilen bir ürün. Adından da anlaşılacağı üzere hem krem hem de serum içerdiği için yapısı inanılmaz hafif ve su bazlı bir krem. Dolayısıyla yazın sıcaklarında kendisiyle çok iyi anlaştık. Hatta güneş sonrasında cildimin gerginliğini çok güzel alarak rahatlatıp nemlendirdi. Kokusu çok güzel ve inanılmaz bereketli bir ürün. Aynı serumda olduğu gibi çok az miktarda ürün almak tüm yüzünüze kolayca yayılması için yeterli oluyor. Cilt tonunu eşitleme özelliğinin yanı sıra ben cildimde daha aydınlık, daha canlı ve enerjik bir görüntüye ulaştım.

Hem gündüz hem de akşam uygulayabileceğiniz Kiehl’s Calendula Serum-Infused Water Cream ürününü temizleme ve tonik işleminden sonra uyguladım, bazen serum üzerine de sürdüğüm oldu. Eğer sizin de hassas bir cildiniz varsa, hafif yapılı bir nemlendirici arıyorsanız bu ürüne göz atabilirsiniz. Ben temizleyici ve toniğini de kullandığım için beraberinde tam da istediğim verimi aldığımı gördüm. Soğuklar başlayınca yeniden ultra faciala dönmeyi düşünüyorum çünkü cildim çok kuru oluyor. Yine de almadan önce bu ürünü kullanmaya devam edip nemlendirme olarak kışın da etkili olup olmadığını kendimce test edeceğim.

Sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum Var

  1. bir ara denemek istemiştim ama fiyatı çok gelmişti vazgeçtim :)) SEnin yorumların benim için önemli

  2. Aslında markaların ürünlerini merak ediyorum, o da merak ettim ürünlerin başında geliyordu

  3. Calendula gercekten etkili ben de içeriğinde calendula olan ürünleri seviyorum ☺️

  4. Sonucu merak ediyorum,bende kuru ciltliyim .Memnun kalırsa bende düşünebilirim bu ürünü ?

tr_TRTurkish