Loccitane Overnight Reset Serum Düşüncelerim


Herkese merhaba,

Bu yazımda uzun zamandır severek kullandığım Loccitane Overnight Reset Serum ürününe yer vermek istedim. Ürünü yaklaşık 4 aydır kullanıyorum, ilk zamanlar çok düzenli olmakla birlikte sonraları zaman zaman kullanmaya devam ettim.

Öncelikle içerik ve yapısından bahsedeyim. Stres ve yorgunluğun azalmasını sağlayan diş otu özü, cildi yenileyen mercanköşk özü ve yaşlanma karşıtı, antioksidan kaynağı ölmez otu içeriyor. Beni ilk cezbeden de bu içerik oldu, ölmez otu adı üstünde ölmeyen bir bitki ve cildi de genç tutan aktif bir bileşen. İçerisindeki sarı tomurcuklar da bunlar, cildime uygularken hissediyor olmak güzel.

Loccitane Overnight Reset Serum gece yatarken uygulanıyor. Uyguladığınız anda cildinizde gerçekten farkı hem görüyor hem de hissediyorsunuz. Rahatsız eden yapış yapış bir his yok ve T bölgemde de yağlanmayı arttırmayan, çabuk emilen bir ürün. Sabah uyandığınızda dinlenmiş, yorgun olmayan, canlı bir cilt ile karşılaşıyorsunuz. Nemli ve pürüzsüz olduğunu görmek de güzel. Üzerine isterseniz nemlendirici uygulayabilirsiniz fakat ben gerek duymadım, nemlendirme konusunda yeterli geldi ve yaz sıcaklarında da rahat ettirdi.

Loccitane Overnight Reset Serum’un çok beğenilen yorumları oldukça ilgimi çekmişti ve ne kadar haklı olduklarını şimdi anlıyorum. Ben yeni çıkan göz serumuyla birlikte aldım, çok daha uyguna gelmişti şimdi fiyatları maalesef ki oldukça yükseldi. Ben aldığımda da çok ucuz değildi fakat etkisiyle karşılaştırdığınızda gerçekten değiyor. Yüz serumunu 6 ay kullanabiliyorsunuz fakat göz serumu 3 ay bu süre bana kısa geldi. Bu arada göz serumunun da yazısını paylaşmıştım. Okumak isterseniz TIK TIK


Merak edenler için kırışıklık konusuna da değinmek istiyorum. Bende çok kırışıklık yok sadece alnımda ince, derin olmayan mimik çizgilerim var. Onlarda bir etkisi var mı derseniz maalesef çok etkisini görmedim, bunu açık bir şekilde söylüyorum. Zaten beni uzun yıllardır takip edenler bilir yazdığım ürünler tamamen kişisel görüşlerim ve olumlu, olumsuz deneyimlerimi yazıyorum. Diğer söylediğim tüm vaatleri bende gerçekleşirken kırışıklarda gözle görülür bir fark yaşamadım. Kırışıklık karşıtı nemlendirici kullananlar belki bu serumla birlikte kullandığında etkisini arttırabilir diye düşünüyorum, bu şahsi fikrim bence denenebilir.

Peki siz Loccitane Overnight Reset Serum kullandınız mı, yorumlarınız neler?

Hepinize sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 Yorum Var

 1. bu serumu çok merak ediyorum. Güzel etkileri varmış. İlk fırsatta denemek istiyorum ama son baktığımda fiyatı yüksekti

 2. İçeriğinde olan bitkileri ilk kez duyuyorum,ilgimi çekti.Tavsiye için teşekkür ederim 🙂

 3. Bu serumu kullanmadım ama çok duyduğum bir serum..
  İçerik olarak bakıldığında etkili görünüyor, ben de deneyebilirim aslında ..

 4. Bu serumu henüz denemedim ama yazınızı okuyunca ilgimi çekti. İndirimde denk gelirsem deneyebilirim 🙂

 5. I’ve heard such good things about this serum!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

 6. Aslında çok merak ettiğim bir marka ama birazcık pahalı ?

 7. Cildin yorgunluğunu almasını sevdim bazen uykuyla bile geçmiyor ?

tr_TRTurkish