Farmasi’ye neden üye oldum?


Herkese merhabalar,

Uzun zamandır bloğumu ihmal ettiğimi fark edip yeni bir yazıyla tekrar dönüş yapmak istedim. Yazımın başlığından da anlaşılacağı üzere Farmasi’ye neden üye oldum? Sorusunun yanıtını bu yazımda vermek istedim.

Farmasi ürünlerini eskiden bu yana zaman zaman kullanıyordum, şimdiye kadar sevmediğim ürünü olmamıştı. Genellikle kozmetik ağırlıklı ürünlerdi ve diğer ürünlerinin de methini çok duyuyordum. Birkaç ay önce bir blogger arkadaşım Farmasi’ye üye olarak hem indirimli ürün alabileceğimden hem de istersem alt ekiplerimi oluşturarak kazanç bile sağlayabileceğimden bahsetti. Ben de bu konuyu biraz araştırınca çok olumlu yorumlar gördüm ve neden olmasın diye düşündüm. Farmasi’ye bu şekilde üye oldum ve gerçekten benim gibi alt ekibimdekiler de sipariş verince hem prim kazanmaya başladım hem de daha ilk aydan çay makinesi hediyem oldu.

İlk üye olduğunuzda aşağıdaki fotoğrafta göreceğiniz Farmasi başlangıç seti normalde yaklaşık 300 TL değerindeyken sadece 69 TL’ye sizin oluyor. Ben kozmetik paketini seçtim, farklı ihtiyaçlara yönelik setler de mevcut. Sonra her ay belli kotayı geçtiğinizde ekstra hediyeler kazanıyorsunuz ve en güzeli de ürünleri neredeyse %40 oranında indirimli fiyattan satın alabilmek oluyor.

Kozmetiklerinin yanı sıra temizlik ürünlerinin de methini çok duymuştum ve alıp denedim gerçekten çok başarılılar. Doğaya dost ve vegan olmaları da ayrı bir güzel. Ürünlerin yazılarını da fırsat buldukça blogta yazağım.

Ben Farmasi’yi çok sevdim, sipariş verme zorunluluğum olmadan merak ettiğim ya da ihtiyaç duyduğum hatta yakınlarımın da ihtiyacı olan ürünleri indirimli fiyattan almak bile büyük bir şey. Şimdiye kadar boşuna fazla para dökmüşüm diye hayıflanmadım değil 🙂

Fotoğraflarda bazı aldığım ürünler ve hediye gelenleri size göstermek istedim. Mesela fotoğrafta gördüğünüz şampuan ve at kestanesi bacak kremi siparişime hediyeydi. Belli kotayı dolduramayınca kargo parası almak yerine ise kargo sıfırlama ürünü olarak Farmasi sabun gönderiyorlar, bence bu da çok güzel bir uygulama olmuş. Bir önceki siparişimde Pur Bianca parfüm hediyeydi, şimdi yeni sipariş girdiğim ve beklediğim kargomda da bu kez iki parfüm hediye olacak 🙂 Umarım en iyi şekilde bilgi verebilmişimdir, yine merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Instagram’da sık sık ürünleri inceliyorum, story olarak da “Farmasi” adında profilime sabitledim istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Siz de benim ekibimde olmak isterseniz bana ister mail ile isterseniz de Instagram’dan DM yoluyla ulaşabilirsiniz. Hem sevdiğimiz ürünleri çok uygun fiyattan deneyimlerken de hem de kazanç sağlayabilir, eğlenceli bir şekilde hediyeler kazanabilir ve gitgide daha da büyüyebiliriz.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum Var

  1. Çok kısa bilgi vermessin canım eline koluna sağlık ?

  2. hayırlı olsun canım Farmasi üyeliğin

tr_TRTurkish