Urban Care Argan Oil & Keratin Saç Bakım Maskesi Görüşlerim


Herkese merhaba, bugünkü yazı konuğum Urban Care Argan Oil & Keratin Saç Bakım Maskesi olacak.

Daha önce intense keratin ve hualüronikasit &collagen çeşitlerini kullanmıştım ve çok memnun kalınca bu çeşidini de almaya karar verdim. Eskiden kuru ve yıpranmış saçlarım için argan yağı kullanmıştım ve faydasını da görmüştüm. Özellikle benim gibi çok kuru saçların olanlar, boyatan işlem yaptıranların saçlarında güzel etkileri olan bir yağ. Yumuşatıyor, besliyor, daha parlak ve bakımlı görünmesini sağlıyor.

Argan yağ içeriğinin yanı sıra keratinli de olduğunu görünce bu saç bakım maskesine şans vermek istedim ve iyi ki de vermişim diyorum. Marka beni yine beni şaşırtmadı ve diğer çeşitleri gibi bunu da çok beğendim. Urban care argan yağı ve keratin içeren saç maskesi tek kullanımlık olsa da birden fazla kez sürebilirsiniz. İçerisinde çok miktarda ürün var ben boş bir krem kutusuna boşalttım ve 3-4 defa kullanabiliyorum. Kavanoz olarak da var ama çok indirimli olduğu zamanlarda stoklamak amacıyla bu şekilde tercih ediyorum. Bu ürün duş öncesi bakım maskesi olarak geçse de ben şampuanlama sonrası uyguluyorum ve saçlarımı durularkenki hissi size anlatamam sanki tararmışçasına açılıyor. Yumuşacık oluyor mis gibi kokuyor, üründen az miktarda uygulamak yeterli oluyor.

Benim gibi ince telli saçları olanlar beni anlayacaktır. Hem duş sonrası karman çorman olur ve çıktığında da tararken açması eziyete döner kopan dökülen saçlar da cabası. İşte urban care saç bakım maskeleri ile artık böyle bir durum yaşamıyorum bu nedenle her saç yıkamamda dönüşümlü olarak farklı çeşitlerine yer veriyorum. Duş sonrası saçımı açmak için başka hiçbir şey uygulamama gerek kalmıyor. Eğer denemediyseniz urban care argan oil & keratin saç bakım maskesine ya da diğer çeşitlerine saç bakım rutininizde yer vermenizi öneririm. Diğer çeşitlerin yazılarına da buradan ulaşabilirsiniz:

Urban Care Saç Maskesi İntense Keratin Yorumlarım

Urban Care Hyaluronic Acid ve Collagen Duş Öncesi Saç Bakım Maskesi Deneyimim

Urban Care banyo öncesi argan oil & keratin saç bakım maskesini deneyenlerin ise yorumlarını benimle paylaşmalarına çok sevinirim. Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

25 comments on “Urban Care Argan Oil & Keratin Saç Bakım Maskesi Görüşlerim

 1. Gracias por la recomendación.

 2. Feliz inicio de semana ♥

 3. I love hair products with argan oil. It does wonders for the hair.

 4. kathy leonia on said:

  i know this brand:)

 5. Cakes para ti on said:

  ¡¡Hola!! Muy buena mascarilla, pues tiene buena composición. Yo siempre uso mascarilla, me desenreda el pelo muy bien. Besitos.

 6. Sounds a great product.
  Thanks for sharing.

 7. anies on said:

  it is praised for its effectiveness in moisturizing and revitalizing hair, particularly beneficial for dry or damaged hair types….

 8. Thanks for sharing, have a nice day

 9. It seems to be a great product. The argan oil is very good for haircare.

  Kisses

 10. I so need a good hair mask as well as a good cut my hair is a hot mess. This sounds excellent.

  Allie of
  http://www.allienyc.com

 11. It seems like a good product, thanks for sharing.

 12. It’s nice 😀

 13. Sounds a good mask. Thanks for sharing.
  Have a great week.

  http://www.galerafashion.com

 14. anies on said:

  Argan Oil is known for its deep moisturizing properties, which can help restore moisture to dry and damaged hair…