Trukid Sinek Kovucu Sprey Deneyimimiz


Merhabalar, Trukid sinek kovucu spreyi bir süredir deneyimliyoruz ve yorumlarımı paylaşmak istedim.

Çoğul konuştum çünkü Demir’in yanı sıra ben de kullanıyorum:) Beyaz tenli olduğumuzdan mı bilemiyorum sinek, böcek ne varsa bizi buluyor. Özellikle şu son yıllarda çıkan Aedes sineği bir felaket, umarım hiç tanışmamışsınızdır. Isırdığı yer kızarıp şişen, günlerce kaşıntısı geçmeyen bu sinek çeşidinden bıktım ve bebeğime de gelmemesi için araştırmalara başladım.

Trukid Organic Protective Baby Spray USDA Organic sertifikasına sahip bir ürün. Bu benim için en önemli nokta güvenilir ve organik içeriklere sahip olması, bebeğimin cildine zarar vermemesi. Sadece sinekleri değil kene kovucu özelliğinin de olması çok iyi. Hafif ve sprey formunda olması kullanım kolaylığı sağlıyor, yanımızda rahatça taşıyabiliyoruz.

Elime fıs fıs sıkıyorum ve sonra kollara, bacaklara sürüyorum geçen yaz kullandık ve bu yaz da kullanmaya devam ediyorum. Alerjik hiçbir reaksiyonla karşılaşmadık. Kokusu da hoş içeriğindeki aromalar bizlere güzel gelirken sineklere tam tersi geliyor:) Sineklerin lavanta kokusundan hoşlanmadığını öğrendiğimden bu yana odamıza su dolu bir kase içine birkaç damla lavanta yağı damlatıyorum ve gerçekten de ısırmıyorlar. Rahatlatıcı etkisi olan lavanta daha güzel uyumayı da sağlıyor. Hatta evi silerken kullandığımız suya damlatınca böcek vs. gelemiyormuş bu bilgiyi de araştırırken yorumlarda buldum.

Trukid sinek kovucu sprey içerisinde lavanta yağı var ve ayrıca limon, organik ıtır, okaliptus ve sedir ağacı yer alıyor. Park vs. sineklerin olabileceği yerlerde de bu ürün imdadımıza yetişiyor. Toksit madde, kimyasal, deet vs. içermediği için bebeklere de güvenle kullanılabiliyor. Hassas ciltliler de rahatça kullanabiliyor, kızarıklık tahriş, leke gibi durumlarla karşılaşmıyorsunuz. Sadece bitki bazlı esansı sayesinde sinekleri kovması ve bunu yaparken cildimiz için %100 organik içeriklerle bunu yapması harika. Sıktığınızda kısa bir süre içerisinde etkisini göstermeye başlıyor. Sürmeyi unuttuğum bir gün bacağımı hedef alan siyah sinek bunu sıktıktan kısa bir süre sonra bir daha konamadı, evden çıkmadan sürüp 2-3 saatte bir gideceğiniz yere göre yenilemeyi de tercih edebilirsiniz.
Yazın sineklerden korunmak için Trukid sinek kovucu sprey biçilmiş kaftan, benim tavsiyemdir. Kullananlar yorumlarını paylaşırsa çok mutlu olurum, sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 comments on “Trukid Sinek Kovucu Sprey Deneyimimiz

 1. Ah this sounds really interesting. I hope it works well. Love the cute packaging.

  Allie of
  http://www.allienyc.com

 2. Ah this sounds really interesting. I hope it works well. Love the cute packaging.

  Allie of
  http://www.allienyc.com

 3. Gracias por la recomendación. Te mando un beso.

 4. Have a wonderful week end

 5. Interesting product, have a nice day

 6. Protection is always very important.
  It seems to be an excellent product.
  Thanks for sharing!

 7. kathy leonia on said:

  looks good! I would like to try it:)

 8. It looks like a good product. Thanks for sharing.

  Kisses

 9. I haven’t tried that spray yet :/

 10. tanza erlambang on said:

  great product

 11. anies on said:

  the formula is designed to be gentle on the skin, which is especially important for children or individuals with sensitive skin…

 12. I love that it is plant-based and does not contain toxic chemicals.

  Over here in our tropical climate, mosquitoes are a daily nuisance all year round.

 13. Hi, very good and useful post! Thank you and all the best for you. 🙂