Urban Care Hyaluronic Acid ve Collagen Duş Öncesi Saç Bakım Maskesi Deneyimim


Merhabalar, Urban Care Hyaluronic Acid ve Collagen Duş Öncesi Saç Bakım Maskesi bugünkü yazı konuğum olacak.

Urban Care duş öncesi saç bakım maskelerini birkaç ay önce denemeye başladım. İlk kullanımla birlikte daha önce neden keşfetmedim dediğim ürünler oldu. Farklı ihtiyaçlara göre pek çok çeşidi var ve ben iki çeşidini çok severek kullanıyorum.

İlk keratinli olanını denedim ve etkisine bayıldım sonra hyalüronik asit çeşidini görünce hemen denemeye karar verdim çünkü son birkaç aydır saçlarım için hyalüronik asit içeren serum kullanıyorum saça olan faydalarını keşfettiğim ve etkilerini bizzat gözlemlediğim için Urban Care Hyaluronic Acid ve Collagen Duş Öncesi Saç Bakım Maskesi’ne de bayıldım. Hyalüronik asit serumumun hangisi olduğunu merak ediyorsanız blogta yazmıştım, okumak için TIK TIK

Urban Care tek kullanımlık maskeleri ben bölüp birkaç defa kullanıyorum, içerisine çok miktarda ürün var. Hatta duş öncesi değil de şampuan sonrası maske olarak uyguluyorum ve bu şekilde daha çok verim aldım. Sürdükten sonra 2-3 dakika bekletip duruluyorum ve gerçekten inanılmaz bir şekilde yumuşaklık, dolgunluk, pürüzsüzlük oluyor. Organik içerikli şampuan kullandığım için çok dolaşıyor, sertleşiyor saçlarım fakat bu ürün sayesinde yumuşacık oluyor ve duş sonrası da kolayca taranıyor. Kokusu da çok güzel.

Hyalüronik asit saçınıza nemi hapsediyor ve benim gibi kuru saça sahip olanlar için biçilmiş kaftan. Kolajen içeriği ise saça elastikiyet kazandırıyor, kırılmaları önlüyor. Daha güçlü, dolgun, parlak kısacası sağlıklı saç için zemin hazırlıyor. Ben boş bir maske kabına boşalttım ve bir paketi 3, 4 defa kullanıyorum. Özellikle zayıf, güçsüz, kuru ve yıpranmış saçları olanların bu ürünü çok seveceklerini düşünüyorum. Ürün dökülmeyi azaltmayı da hedefliyor fakat ben sadece boy ve uçlara uyguladığım için bu konudaki etkisini gözlemlemedim.

Urban Care banyo öncesi saç maskesi paraben içermiyor, vegan, hayvanlar üzerinde test yapmadığı için ayrıca sevdiğim bir marka oldu. Urban Care hyaluronic acid ve collagen duş öncesi saç bakım maskesini indirimde yakaladıkça stokluyorum.

Peki siz Urban Care Hyaluronic Acid ve Collagen Duş Öncesi Saç Bakım Maskesi ya da diğer çeşitleri ile tanıştınız mı, yorumlarınızı merak ediyorum. Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir