İncia Doğal Roll On Gerçekten İşe Yarıyor mu?


Yeni bir yazıdan herkese merhaba, İncia Doğal Roll On Gerçekten İşe Yarıyor mu? Sorusunun yanıtını vereceğim.

Uzun zamandır kullandığım bu ürün bitmek üzere ve artık yazını hazırlayıp paylaşmaya karar verdim. Koltuk altı bakımı, koku önleyiciler temel temizlik adımlarında yer aldığından son derece önemli konu. Ne yazık ki bu önemi bilmeyen ya da umursamayan diyeyim çok kişi var. Özellikle toplu taşımalarda yaz aylarında neler çektiğimi biliyorum. Hem kadın hem de erkeklerin dikkat etmesi gereken bir durum.

Kadınlarda alüminyum içermeyen ürünlerin kullanılması sağlık açısından çok önem taşıyor. Bu nedenle yıllardır bu detaya dikkat ederek ona göre ürünler alüminyumsuz roll on kullanıyorum. Temiz içerikli koltuk altı ürünlerini tercih ediyorum. Bu noktada İNCİA markasının kampanyalı bir dönemine denk gelince şans vermek istedim. Doğal içerikli olsun hem de koruması beni tatmin etsin derseniz İncia Roll On bence çok başarılı. Spora giderken kullandığımda, yoğun tempoda yürüyüş yaptığımda koruması çok iyiydi.

İncia Doğal roll on alüminyumun yanı sıra; alüminyum zirkonyum, sentetik parfüm, klorohidrat, triklosan, boya, amonyak, alkol ve paraben gibi zararlılar da içermiyor. Peki terlemeyi nasıl önlüyor derseniz bunu içeriğinde bulunan Potasyum Alum yani negatif yüklü mineral bir tuz sayesinde yapıyor. Ter bezlerini tıkamadan, cildi nefes aldırarak bunu yapması son derece sağlıklı. Biliyorsunuz ki terlemek son derece doğal ve vücudumuzdaki toksitleri atmak için gerekli bir durum dolayısıyla terlemeyle savaşmak yerine terlemeye neden olan kokuları yok etmek amacında olmak gerekiyor.

İncia alimünyum içermeyen roll onun kokusu çok güzel, hatta bir gün alışverişte kasiyer kız hangi parfümü kullanıyorsunuz çok hoş demişti. O gün parfüm sıkmamıştım kokunun deodorantımdan geldiğini ve markasını söyledim:) Şunu da belirtmeliyim ki ürünün içerisindeki parfüm doğal kaynaklardan elde ediliyor, dolayısıyla benim gibi hassas ciltliler de çok rahat kullanabilir.

Ürünün diğer bir artısı da giysiler üzerinde leke bırakmaması oldu. Sıvı yapıda ürünü çalkaladıktan sonra temiz cildinize uyguluyorsunuz ve kuruması çok uzun sürmüyor. İçeriğinde cildi nemlendiren gliserin ve skualen bulunuyor. Ben çok memnun kaldım ve kullanmaya devam edeceğim.

Peki siz denediniz mi? Sizce İncia Doğal Roll On Gerçekten İşe Yarıyor mu? Yorumlarınızı benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum, Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

28 comments on “İncia Doğal Roll On Gerçekten İşe Yarıyor mu?

 1. tanza erlambang on said:

  great review

 2. Gracias por la recomendación.

 3. Have a great week ahead, dear friend

 4. Thanks for sharing, have a nice day

 5. kathy leonia on said:

  looking very good:)

 6. Cakes para ti on said:

  ¡¡Hola!! No lo he probado pero me ha gustado todo lo que cuentas de este desodorante. Me gusta que sea respetuoso con la piel y que huela bien, pues algunos protegen frente al sudor, pero no huelen a nada y siempre prefiero que desprendan algún olor. Gracias por la recomendación. Besitos.

 7. Die Duftrichtung klinkt interessant, genau nach meinem Geschmack. LG Romy

 8. I am glad that you are pleased with the product.
  Great review!

  Happy Tuesday!

 9. Amazing review..thanks for sharing dear 🙂
  The Art Diary

 10. I don’t know this brand, but I like roll-on deodorants.

  Kisses

 11. Really nice product! I would like to try it 🙂

 12. Sounds a great deodorant.
  It’s important to exfoliate your armpits.
  Have a nice day.

 13. anies on said:

  natural deodorant that keeps you feeling fresh all day..

 14. anies on said:

  natural deodorant that keeps you feeling fresh all day….

 15. I want to try that 😀

 16. I didn’t know the brand, it seems like an excellent product.
  Thanks for sharing