Nars Torrid Allık İncelemesi


Herkese merhaba,

Nars Torrid Allık bugünkü yazım olacak, bir süredir kullanıyorum ve yeterli deneyimi edindiğim için sizlerle de düşüncelerimi paylaşmak istedim. Benim makyaj ürünlerim arasında olmazsa olmazlarım allıktır. Hiç makyaj yapamadığım zamanlarda bile hemen bir iki fırça darbesi allık uygulayıp çıkarım. Bu sayede cildimin yorgun ve mat göründüğü zamanlarda bile enerjik canlı görünmesini sağlıyorum.

Nars markasının ürünlerini uzun zamandır merak ediyordum. Özellikle Climax maskarası da bunlardan biriydi. Yazısına ulaşmak için TIK TIK. Diğer ürünler ise allık ve lip balmlarıydı. Nars Torrid Allık ev lip balmı Makyaj Trendi’nden ikili set halinde aldım, lip balmın yorumlarını daha sonra paylaşacağım. Set halinde oldukça uygun fiyata geldi, ikisi de mini boy ama uzun süre gidecek ürünler. İkili kargo dahil 200 TL gibi bir fiyata aldım.

Nars Torrid Allık pigmenti çok güçlü olduğu için uzun süre gidecek bir ürün. Fırçayı hafif dokundurmam bile yeterli oluyor, zaten yüksek pigmente sahip olması çok yoğun uygulamamayı gerektiriyor. Doğal bir kızarıklık kattığından fazla kaçırmak abartılı olabilir. Rengi şeftali hatta mercan rengine yakın diyebilirim. İçerisinde altın ışıltılar var ama kesinlikle sim sim durmuyor tam tersine doğal bir ışıltı veriyor.

Bence hem beyaz hem buğday hem de esmer tenlilere yakışacak bir renk tonu. Pudra yapıda olan ürün ince formüllü ve uygularken kesinlikle eşit bir görüntü yaratıyor, en güzel yanlarından biri de tozutmuyor olması. Ürünün kalıcılığı da gayet başarılı gün içerisinde yenileme ihtiyacı duymuyorsunuz.


Malum korona günlerinden dolayı dışarı çok çıkmasam da bazen iyi hissetmek için evde bile uyguluyorum. Ne de olsa evde de olsak kendimizi bırakmamak iyi hissettiren şeyleri yapmak gerek diye düşünüyorum. İnşallah bu günler de geçer ve makyajımızı yapıp yine özgürce dışarı çıkabilir, sevdiklerimizle eğlenebiliriz.

Nars’ın ikonik allıklarından biri olan torrid ile tanıştıktan sonra meşhur olan Orgasm rengini de aldım onun da yazısı bir ara gelecek. Peki siz Nars ürünlerini özellikle allıklarını denediniz mi yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Hepinize sevgiler, sağlıklı günler dilerim 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum Var

  1. Rengi güzelmiş ama fiyat olarak sanırım pahalıydı.

  2. İnsan evlerde moralini yüksek tutmak ve kendisine olan sevgi saygısı adına da bakımını makyajını kılık kıyafetini ihmal etmemeli 🙂

  3. Looks really pretty!?? Merry Christmas ??

  4. This blush looks nice.

tr_TRTurkish