Artelac Advanced Suni Gözyaşı Damlası Yorumlarım


Herkese merhabalar,

Bu yazımda uzun bir süredir kullandığım Artelac Advanced suni gözyaşı damlasından bahsetmek istedim. Öncelikle şunu söylemeliyim, haricen kullanılan bir damla adından da anlaşılacağı üzere kuruyan gözler için suni gözyaşı damlası ama yine de bir göz doktoruna danışarak almanızı öneririm. Neticede göz sağlığı ve kafanıza göre değil de doktorunuz ihtiyaç görürse almanız da fayda var.

Daha önce de kullandığım suni gözyaşı damlaları oldu, hatta yazılarını da yazmıştım. Refresh Suni Gözyaşı Damlası yorumlarım için TIK TIK. Eyestil Suni Gözyaşı Damlası için ise TIK TIK.

İşim gereği bilgisayarla çalıştığımdan çok fazla göz kuruluğuyla karşılaşan biriyim. Buna bir de telefon eklenince, malum Instagram sayfamı yönettiğimden daha da artıyordu. Hatta son zamanlarda bu nedenle Instagram’da çok fazla aktif olmuyorum ve göz sağlığımda gerçekten faydasını gördüm, sizlere de tavsiye ederim her şeyden önemlisi sağlık.

Yukarıda isimlerini verdiğim damlaları artık kullanmıyordum çünkü bana yeterli gelmiyordu. Anlık rahatlık sağlasa da bir süre sonra yeniden eski haline dönüyordu. Ben de doktora gittim aşırı bir kuruluk görmese de Bausch Lomb markasının Artelac Advanced Suni Gözyaşı Damlasını önerdi ve daha uzun vadede rahatlık sağladığını fark edeceğimi söyledi. Diğer damlalarla arasında çok fiyat farkı olsa da göz sağlığı diyerek aldım ve o gün bu gündür devamlı aldığım ürünlerden biri oldu. İlk başlarda her gün kullanırken artık sadece ihtiyaç duyduğumda damlatıyorum, dediğim gibi mesai dışında bilgisayarla ilgilenmiyorum ve telefona da artık çok daha az bakıyorum kesinlikle bunların faydası da yatsınamaz.


Benim göz kuruluğumda önemli bir sebep de 10 yılı aşkın süre lens kullanmam oldu. Gözlerimin nemini çektiği için artık son zamanlarda gözlerime yapıştığını fark ediyordum ve bu nedenle gözlüğe hiç sevmesem de geçiş yapmak durumunda kaldım. Gözlüklü de olsak önemli olan göz sağlığı dedim. Bu arada lensle birlikte de kullanılan bir damla, ayrıca koruyucu madde içermiyor. Bu yazıyı yazmamdaki amaç dediğim gibi gözlerinde kuruluk yaşayan ve normal damlaların yetersiz geldiği kişilere Artelac Advanced Suni Gözyaşı Damlası ürününden bahsetmek. Göz sağlığı olduğu için yine dediğim gibi ilaçlı bir ürün olmasa da ben bir doktor değilim ve siz yine danışarak alın. Fiyatı da eczaneden yeni aldım ve 85 TL’ydi içerisinde 30 adet var yani her gün kullanırsanız bir ay gidiyor.

Sevgiyle kalın 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One comment on “Artelac Advanced Suni Gözyaşı Damlası Yorumlarım

  1. Tavsiye için teşekkürler canım, çok geçmiş olsun bu ilacın iyi gelmesine sevindim. Aklımda olsun.

tr_TRTurkish