Nars Climax Maskara Yorumlarım


Merhabalar,

Bugünkü yazı konuğum Nars Climax Maskara olacak. Bir süredir kullanıyorum ve yorumlarımı sizinle paylaşma zamanım geldi. Öncelikle benim bir maskaradan beklentimi, bu ürünün özelliklerini ve daha sonra da ben de oluşturduğu izlenimlerinden bahsedeceğim.

Benim için bir maskarada olmazsa olmaz özellik kesinlikle hacim. Hani diyoruz ya takma kirpik gibi dursun tamamen öyle durmasa da hacim açısında beni memnun eden bir maskara olduğunu ilk etapta söylemeliyim. Nars’ın fenomen maskarası olmasına gerçekten şaşırmadım övdükleri kadar varmış ve neden geç denediğim için kendime biraz kızdığımı itiraf etmeliyim.

Fırçası kıl yapıda, ben genellikle plastik olanları seviyorum çünkü kıl fırçalar istediğim kaldırma etkisini vermiyor aşağıya doğru düşmeye başlıyor diye düşünüyordum ki Nars Climax Maskara bu düşüncemi yıktı. Kirpiklerini çok güzel kavrıyor kaldırıyor ve uzatıyor, öyle kolay kolay da düşmüyor. Simsiyah etkisini de çok sevdim hatta şimdi ekstreme olanı da çıktı onu denemek için sabırsızlanıyorum. Normalini böylesine sevdiysem yeni çeşidi daha siyah ve hacimli olanını düşünemiyorum sanırım takma kirpik etkisini verir. Alıp denediğimde onun yazısı da gelecek.
Nars Climax Maskara gerçekten inanılmaz bir hacim veriyor. Kat kat uygulamaya müsait olduğundan istediğiniz hacimi alana kadar devam edebilirsiniz ki ilk katta bile oldukça belirginleşiyor. Ben üç kata kadar uyguladım ve kesinlikle kirpiklerimde ağırlaşma yapmadı ve çok rahat uygulandı. Örümcek ağı gibi gösteren yapışmaları da yaşatmadı. Gün içerisinde akma, topaklanma, dökülme gibi problemlerle de karşılaşmadım. Diğer bir güzel tarafı da bu kadar özelliğin yanında kolay temizleniyor olması. Ben normalde johnsons baby göz şampuanıyla her gün gözlerimi yıkarım, sırf onunla bile çıkarabildim makyaj temizleyici kullanmadan artık siz düşünün 🙂

Nars Climax Mascara, sülfat, paraben, fitalat gibi zararlılar içermiyor bu nokta da favorim ve devamlı alacağım bir ürün oldu. Malum göz sağlığı çok önemli benim de gözlerim ekstra hassas bu açıdan da sıkıntı yaşamadım, hiçbir sorun yaşatmadı. Fiyatı biraz yüksek gelebilir benim küçük boyunu aldım pandemiden dolayı çok sık kullanamayacağımı bildiğim için. Şunu söylemeliyim ki 2 ayda kuruyan maskaralardan değil, ne çok sıvı ne de çok kuru ideal kullanma süresinde gayet sizi memnun edecek bir ürün.

Peki sizin bir maskarada aradığınız özellikler neler? Nars Climax Mascara’yı deneme fırsatınız oldu mu? Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Sevgiler 🙂

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 comments on “Nars Climax Maskara Yorumlarım

  1. Bir sürü olumlu özelliği var, benim de aklımda olsun.

  2. Nice presentation, I am sure many persons got interested in using this mascara. I like mascaras that give volume but I don’t like this kind of brush because I feel that the product may get dry and waisted on it. That being said, I like Nars products very much.