Yves Rocher Aseton İçermeyen Oje Çıkarıcı Yorumlarım


Herkese merhabalar, bu yazımda Yves Rocher aseton içermeyen oje çıkarıcı hakkında yorumlarıma yer vereceğim.

Yves Rocher markasını doğal içeriklerinden dolayı tercih ediyorum ve pek çok ürününü severek kullanıyorum. Asetonsuz oje çıkarıcı da bu ürünler arasında yer alıyor ve asetonsuz olmasıyla ön plana çıkıyor. Bence tırnaklarınız için yapacağınız en büyük iyiliklerden biri asetonu hayatınızdan çıkarmak. Soluduğunuz için sağlığınız açısından da olumsuz etki yaratan bir durum.

Şimdiye kadar asetonsuz oje çıkarıcı kullanmadıysanız tereddüt eriyor ya çıkarmazsa düşüncesine kapılabilirsiniz fakat bu düşünce doğru değil en azından Yves rocher asetonsuz oje çıkarıcı için. Çok başarılı bulduğum ve bittikçe aldığım ürünlerden biri olduğunu söylemeliyim özellikle indirim/kampanya dönemlerini takip ediyorum ve çok uygun fiyata satın almış oluyorum.

Yves Rocher aseton içermeyen oje çıkarıcı ojelerinizi tek seferde bile kolayca çıkarıyor hatta koyu renklerde de çok etkili. İlk alırken ben de tereddüt etmiştim acaba koyu ojeleri çıkarmakta zorlanır mı diye düşünüyordum ama gayet başarılı bir ürün. Hatta koyu renk ojeleri tam çıkaramadığımda kenarlarda kaldığında gıcık olurdum ama şimdi böyle bir durum söz konusu olmuyor.

Az bir miktar pamuğa döktükten sonra tırnağıma bastırıp sağa sola çevirerek çıkartıyorum. Tırnaklarımı kurutmaması ve yıpratmaması beni mutlu ediyor. Zaten tırnaklar gün içerisinde deterjanlardan dolayı yeterince yıpranmaya maruz kalıyor bu sebeple bakımını da güzel yapmak gerekiyor. Tırnak etlerini de kurutmaması güzel. Zaten içerisinde badem yağı yer alıyor biliyorsunuz ki badem yağı nemlendirme konusunda çok başarılı. Dolayısıyla bu ürünü uyguladıktan sonra hem tırnaklar hem de tırnak etlerinin nemli kalması çok güzel.

Aseton içeren çıkarıcılara göre kokusu hafif astım hastaları gibi solunum rahatsızlığı olan kişilerin de bu noktada daha rahat kullanabileceğini düşünüyorum. Bana göre tek eksi yanı boyutunun küçük olması. Eğer çok sık oje süren biriyseniz çabuk bitirirsiniz. Bu nedenle kampanyalarını, indirimlerini takip ederseniz daha uyguna getirip bu sorunu çözebilirsiniz.

Eğer siz de aseton içermesin ama ojelerimi de koyu renkler dahil kolay çıkarsanız derseniz Yves Rocher aseton içermeyen oje çıkarıcısına şans verin derim. Daha önce kullandıysanız da yorumlarınızı benimle de paylaşırsanız çok mutlu olurum. Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

26 comments on “Yves Rocher Aseton İçermeyen Oje Çıkarıcı Yorumlarım

 1. I love Yves Rocher 😀

 2. It’s somethong new for me. Thanks for sharings 🙂

 3. I’ve never tried an acetone-free remover.

  Thanks for sharing this.

 4. Cakes para ti on said:

  ¡¡Hola!! Me gustan los productos de Yves Rocher, son muy buenos. Y nunca he probado un quitaesmalte sin acetona, así que voy a tener que ponerle remedio y hacerme de uno, y si es de calidad, como los de Yves Rocher, mucho mejor. Besitos.

 5. I like Yves Rocher products, I didn’t know this one, thanks for sharing

 6. tanza erlambang on said:

  nice review of great product….
  thank you for sharing.

 7. I like Yves Rocher but I don’t know this product.

  Kisses

 8. I like this brand but I didn’t know this product. Thanks for sharing

 9. kathy leonia on said:

  looks like a great item:)

 10. anies on said:

  the added botanical ingredients help to nourish and strengthen my nails, leaving them looking and feeling healthier after each use…

 11. Danke für den Tipp und fürs Teilen!
  Liebe Grüße 🙂

 12. Looks like a great product.
  Acetone-free product is amazing.

 13. Bazı markalarda zorlanıyorum ama bu iyi bir marka.