Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi Görüşlerim


Merhaba bugünkü yazı konuğum Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi olacak.

Uzun yıllardır severek kullandığım ve evimde mutlaka hazırda bulundurduğum bu ürün ile ilgili görüşlerimi blogta yazmadığımı fark ettim. Hemen detaylarıyla bir yazı hazırladım; kullanım alanları, nasıl etkiler yarattığı, ne zamanlarda kullandığım vs.

Öncelikle kuru bir cildiniz varsa bu ürünü çok daha fazla seveceksiniz çünkü nemlendirme özelliği çok yüksek. Sadece nemlendirme değil adından da anlaşılacağı üzere onarıcı özelliğe sahip. Özellikle kış aylarında cilt çok daha fazla kuruyor ve Bepanthol derma onarıcı bakım merhemi ile diz, topuklar, dirsekler gibi kupkuru ve çatlak görünümlü yerlerde inanılmaz güzel etkiler gösteriyor.

Kaşınan bir yeriniz olduğunda, sürtünme sonucu tahriş, kızarıklık gibi durumlarda da imdadınıza yetişiyor. Rahatlatıyor ve çok kısa sürede düzelme sağlıyor. Yaz aylarında da çantamdan eksik etmiyorum çünkü çok hassas bir cildim var ve güneşten olumsuz etkilenen yerlerde de etkisini görüyorum. Vücudunuzda bir yeriniz fazla yanmış, kızarmışsa hem acısını hafifletiyor hem de kızarık görünümü azaltıyor, rahatlatıyor.

Bepanthol merhem parfüm, renklendirici, koruyucu, paraben içermeyen dermokozmetik bir ürün. Dolayısıyla hassas cilt yapısı olanlar da rahatlıkla kullanabilir. İçerisinde cilt için önemli bir vitamin olan provitamin B5 bulunuyor ayrıcı lanolin de var. Ben ellerime ve dudaklarıma da ihtiyaç duyduğum zamanlarda kullanıyorum tüm vücut için kullanıma uygun bir ürün. Topuklarınızda çatlaklarınız varsa gece yatmadan sürüp sonra çorap giyin sabah yumuşacık uyanacaksınız ve düzenli kullanımda kalıcı etkileri oluyor.


Ürünün miktarı az gibi görünse de uzun gidiyor çünkü çok yoğun yapıda ve az miktarda kullanmak yetiyor. Masaj yaparak iyice yediriyorsunuz sonrasında biraz emilmesini beklemek gerekiyor. Mesela ellerinize sürdünüz hemen bir şeyi tutamıyorsunuz yağlı oluyor ama bir süre bekledikten sonra bu his gidiyor, cilt emiyor ve yumuşacık pürüzsüz oluyor.

Kısacası her eve, hatta çantaya lazım bir ürün özellikle kuru ve çok kuru ciltliyseniz. Değilseniz bile yazın güneş zamanı da çok lazım olacaktır. Daha önce kullandıysanız Bepanthol derma onarıcı bakım merhemi ile ilgili syorumlarınızı benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

22 comments on “Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi Görüşlerim

 1. The nursing home where my mom lives uses this product for all the residents there. It’s particularly beneficial for the elderly since they often have extremely dry skin.

 2. kathy leonia on said:

  very good item:)

 3. I know this cream and it really works.

  Kisses

 4. Cakes para ti on said:

  ¡¡Hola!! Yo utilizo este tipo de cremas, pues tengo la piel sensible y a veces, me salen rojeces que cremas como la que nos traes, hacen que desaparezcan, así que gracias por la reseña. Besitos.

 5. An excellent product that is also used here in my house.

 6. Ich nutze die Marke unheimlich gern, wenn meine Haut gerötet oder gereizt ist.LG Romy

 7. Very interesting product, thanks for sharing

 8. The Bepanthol is a good product.
  Thanks for sharing.

 9. anies on said:

  it may feel initially greasy, it absorbs well with gentle massaging, leaving the skin feeling soft and nourished without a sticky residue…

 10. Bepanthol is good 🙂

  Gros bisous

 11. Bepanthol yıllardır evimizden eksik olmaz ☺️