Vichy Mineral 89 Nemlendirici Serum Deneyimim


Herkese merhabalar, cildim için yaptığım en güzel iyiliklerden biri Vichy Mineral 89 Nemlendirici Serum kullanmak oldu ve uzun bir süre kullandıktan sonra deneyimimi ayrıntılarıyla bu yazımda aktaracağım.

Uzun yıllardır kullandığım ürünlerin temiz içerikli olmasına çok önem veriyorum. %89 Vichy volkanik su ve saf hyalüronik asit ile cildi nemlendiren, besleyen, çevresel faktörlere karşı koruyan, güçlendiren Vichy Mineral 89’un ikinci şişesi bitmek üzere. Temiz cildime nemlendiricimin altına sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uyguluyorum. Jel formunda ve sadece bir pompa almak tüm yüze hatta boyuna yetiyor, bu açıdan oldukça bereketli bir ürün. Günde iki kez uygulamayı aksattığım zamanlar olsa da bana 4 ay giden bir ürün oldu.

Uygularken hissettirdiği ferahlatıcı etkiyi çok seviyorum, hafif yapılı hiç ağırlık yapmıyor ve cilt tarafından hemen emiliyor. Nemlendirme oranı çok başarılı hatta yazın nemlendiriciye bile ihtiyaç duymuyorum, sadece bu ürün yeterli oluyor. Cildim çok kuru olduğu için kışın üzerine nemlendirici kremimi uyguluyorum. Bu arada cildim karma, karma ve yağlı ciltlere yönelik bir ürün ama bence kuru ciltler de çok sevecek, yanaklarım aşırı kuru olduğundan inanılmaz iyi geliyor.

Kırmızıbeyaz.com’dan alışverişim aşağıdaki gibi olmuştu, diğer ürünlerin yazısı da gelecek. Güvenle ve uygun fiyatla alışveriş yapacağınız, orijinal ürünlerin yer aldı, hızlı kargo imkanı olan, son kullanım tarihi uzun olan ürünleri satışa sunan siteden gönül rahatlığıyla dermokozmetik ürünlerinizi alabilirsiniz.

 

Bu tür ürünlerde düzenli kullanım çok önemli, cildinizdeki o doğal ışıltılı sağlıklı, yumuşak pürüzsüz ve dolgun görünümü istikrarlı bir şekilde uygulayınca fark edeceksiniz. Fark ettiğim bir detay var ki yaz sıcaklarında T bölgesinde ekstra yağlanmaya sebep olmadı çok güzel dengeledi, normalde yağlanma arttığı için ürün uygulayamazdım. Cildi benim gibi hassas olanlar dermokozmetik olan bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilir, alkol ve parfüm de içermiyor. Yüzümde herhangi bir alerji, sivilce gibi sıkıntılara sebebiyet vermedi.

Instagram hesabımda ürünü uyguladığım reels videosu çekmiştim, buradaki linkten ulaşabilirsiniz. TIK TIK

Pompalı cam şişesi çok sağlam ve kullanışlı, kapağı da sıkı kapandığı için çantanızda da gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz. Makyaj bazı olarak da çok güzel sonuçlar alabileceğiniz Vichy Mineral 89 Serum, makyajınızın daha canlı, daha belirgin ve daha kalıcı olmasını sağlıyor. Aynı zamanda makyaj ürünlerinin zararlarına, hava kirliliğine karşı da kalkan görevi üstlenmiş oluyor. Benim yorumlarım bu şekilde oldu, siz daha önce kullandınız mı düşünceleriniz neler? Sevgiler.

 

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 comments on “Vichy Mineral 89 Nemlendirici Serum Deneyimim

  1. I have used it and I like it so much. Have a nice day