Mustela 3 Etkili Avokado Balsam Yorumlarım


Merhabalar, yeni yazımda bir süredir severek kullandığım Mustela 3 Etkili Avokado Balsam ürününden bahsetmek istiyorum.
Mustela markasının şampuan, losyon, pişik kremi, güneş kremi, vücut yağı gibi pek çok ürününü bebeğim doğduğundan bu yana güvenle kullanıyorum. Hem bebekler hem de yetişkinlerin kullanımına uygun olan Mustela 3 Etkili Avokado Balsamı görür görmez ilgimi çekti ve hemen denemek istedim.

Organik sertifikalı ve %97 doğal içerikli ürün besleyici saf yağ, nemlendirici şekerler ve yumuşatıcı polifenoller 3 farklı avokado ekstresi içeriyor. El, yüz, dirsek, diz, dudak, ayak gibi vücudun birçok kuruyan bölgesine uygulanabiliyor. Tek bir ürünle çok amaca ulaşabilmeyi sevdiğim için gördüğümde tam benlik dedim. Çok kuru ciltliler bilir kış ayları ekstra nemlendiriciye ihtiyaç duyarız ve sık sık uygulama yapmak gerekir.

Avokadoyu daha önce Kiehl’s’ın maskesinde kullanmıştım, nemlendirme konusunda çok başarılı bir meyve. Kiehl’s avokado maskesinin yazısını okumak isterseniz TIK TIK

Dolayısıyla bu ürünün içeriğinin doğal avokadodan oluştuğunu görünce zaten çok iyi verim alacağımı tahmin etmiştim. Daha birkaç kullanımda farkı gördüm, çok beğenince hemen ikinciyi de alarak yedekledim ki kışın başka ürüne ihtiyaç duymayayım. 75 ml tüp içerisinde ve yoğun bir etkiye sahip olduğu için az miktar almak yetiyor, kısa sürede bitmiyor. Yapısı yoğun olsa da asla yapış yapış değil, uygulanan bölgede ağırlık yapmıyor cilt tarafından hemen emiliyor. İnanılmaz bir nemlendirmesi var ve uygulandıktan sonraki görüntüye bayıldım fotoğrafta sizde görebilirsiniz hiçbir filtre yok. Yumuşacık yapmasının yanı sıra cildiniz doğal bir ışıltıya kavuşuyor ve çok sağlıklı görünüyor.

Tüm gün sudan çıkmayan ellerinize uyguladığınızda hissettiğiniz rahatlık çok güzel ve aynı zamanda tırnaklarınızı da besleyerek parlatıyor. Dirsek ve topuk gibi pul pul görünen, aşırı kuru yerlerde de hemen hem görüntü hem de his farkını yaşıyorsunuz. Kışın bu ürün dışında ekstra bir nemlendiriciye ihtiyaç duymuyorsunuz. Kokusu yok gibi avokado kokusu var, yani koku hassasiyeti olanları olumsuz etkilemeyecektir.

Siz Mustela 3 Etkili Avokado Balsamı kullandınız mı, yorumlarınız neler? Kullanmadıysanız mutlaka şans verin çok seveceğinizden eminim. Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir