Loreal Absolut Repair Oil Yorumlarım


Merhabalar, bugünkü yazımda iki aydan fazla süredir kullandığım Loreal Absolut Repair Oil ürününden bahsedeceğim.

Ürünü ilk olarak Görkem Karman’da gördüm ve saç yağı araştırması yaparken karşıma çıkması harika oldu. Ürün anlattığı kadar başarılı ve çok severek kullanıyorum. Size de etkilerini anlatma zamanım geldi.

Tam adı Loreal Professionnel Paris Serie Expert Absolut Repair Oil olarak geçiyor. Loreal 10 etkili mucizevi bakım yağı yıpranmış saçları onarıcı etkiye sahip ve durulama gerektirmiyor. Benim saç yağlarında dikkat ettiğim en önemli özellikler ağırlık yapmaması ve kuru yağ gibi hafif bir etkiyle vaatlerini yansıtması. İşte bu ürün de tam öyle. Çok amaçlı oluşu harika. Duştan sonra ıslak saçlarıma uyguluyorum ve bazen kendi şekillensin diye öyle bırakırken bazen düzleştirici tarak ile düzenliyorum. Her iki şekilde de elektriklenme, kabarıklığın önüne geçtiğini söyleyebilirim.

Loreal absolut saç bakım yağını uyguladıktan sonra çok daha kolay şekil alıyor saçlar ve ben şekillendirme sonrasında da az bir miktarda uyguluyorum. Düzleştirme sonrası elektriklenmeyi anında alıyor ve inanılmaz pürüzsüz bırakıyor ki benim saçlarım çok kabarıktır onları bile dizginlemeyi başardı. Şekli daha uzun süre kalırken parlıyor, saç çok daha canlı ve sağlıklı görünüyor.

Fotoğrafta uyguladığım hali var ve burada hafif elektrikli duruyor ama bunu birkaç saat sonra çekmiştim. Saçımı kestirmemiştim henüz parlaklığa bakın ve uçlarda gördüğünüz gibi göze batan kırıklı durmuyor. Düzleştirici tarakla şekillendirmiştim. Ev halim için sorry ama göstermek istedim:)

Saçları kesinlikle beslediğini gözle görüyorsunuz ve kestireli iki ay olmasına rağmen normalde çok çabuk kırılan kuru saçlarım hiç kırılmadı uçlar çok güzel ilk kesildiği gün gibi sağlıklı. Kestirmeden önce de birkaç kez kullanmıştım ve uçlar çok daha sağlıklı görünüyordu, belki devam edip kestirmesem onarma da yapabilirdi o potansiyeli gördüm. Fakat çok dökülmem başladığı ve kırık oranı baya çok olduğu için temizletmek istedim. Şimdiki amacım ise bu saç bakım yağından da destek alarak kırıksız/en az kırıkla saçlarımı uzatmak.
Ürünün 10 mucizevi etkisine dönecek olursam; besleyici, yüzey yenileyici, kırılma karşıtı, yumuşaklık, parlaklık, saçlarım kolay açılması/taranması, kolay kuruma, bukle koruma/belirginleştirme, ısı ve hava kirliliğine karşı koruma olarak sıralanıyor.

Kokusu çok güzel ve uzun süre kalıcı ilk kullandığımda biraz yoğun gelmişti burnuma ama alıştım sanırım şimdi rahatsızlık vermiyor aksine hoşuma gidiyor.

Loreal Absolut Repair Oil cam şişe de ve pompalı oldukça sağlam ambalajı var. Tek bir pompa yetiyor ıslak saçın boy ve uçlarına. 90 ml olması da çok iyi oldukça uzun ömürlü. Bittiğinde tekrar alacağım gerçekten bayıldım ve size de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 comments on “Loreal Absolut Repair Oil Yorumlarım

  1. your hair look so good 🙂

  2. Nie miałam okazji poznać.

  3. Yağın ağırlık yapmaması çok iyi. Saçların ışıl ışıl görünüyor ????