Lansinoh Lanolin Dudak Balmı Görüşlerim


Herkese merhaba, bu yazımda Lansinoh lanolin dudak balmı görüşlerimden bahsedeceğim.

Dudakları çok kuru olanlar beni anlar kış ayları oldukça zor geçiyor mutlaka ekstra nemlendirici ürüne ihtiyaç duyuyorsunuz. Dolayısıyla dudak bakımım için birden fazla ürün araştırırken özellikle temiz içerikli olmalarına dikkat ediyorum.

Demir için ebebek mağazasına gittiğimde Lansinoh markasının dudak balmını gördüm. Hamilelik sonrası emzirme döneminde meme ucu kremini kullanmış ve çok memnun kalmıştım dudak balmı da olduğunu bilmiyordum. İçeriğine güvendiğim için şans vermek istedim. 7 gr ürün fakat ben yapısını bildiğim için bu durumu sorun etmedim. Bilmeyenler için çok minik olarak düşünülebilir fakat merhem gibi yapısı var yani az uygulasanız bile yoğun bir etki alıyorsunuz.

Tüm cilt ürünlerimde uzun yıllardır temiz içerikli olmalarına özen gösteriyorum. Dudaklar konusunda da yutulduğu için çok hassasım. Lansinoh markası tamamiyle doğal içeriklere sahip, içeriğinde saflaştırılmış lanolin bulunuyor. Alerjik ve hassas ciltler de gönül rahatlığıyla kullanabilir. Uyguladığınız anda ne çok fazla nemlendirdiğini, kuru dudaklarınızı rahatlattığını fark ediyorsunuz. Geçen günlerden dudaklarımı fark etmeden yediğimi ve soyulmaya başladığını gördüm. O gece uyguladım ve sabahına soyulmalar gitmiş, tamamen nemlenmiş bir hissiyatla karşılaştım.

Lansinoh lanolin dudak balmını koku hassasiyeti olanlar da rahatlıkla kullanabilir. Ne koku ne de tat var dolayısıyla insanı rahatsız etmiyor. Merhem yapısında olsa da kesinlikle dudaklarda ağırlık yapmıyor oldukça hafif bir ürün üst üste uygulasanız da rahatsız olmuyorsunuz. Ayrıca yapış yapış bir hissiyatı da yok bu açıdan da oldukça sevdiğim bir ürün oldu. Verdiği yumuşaklık ve pürüzsüz hissi çok sevdim. Ayrıca kış soğukları için tek başına gayet yeterli olacak bir ürün. Işıl ışıl bir görüntü bırakıyor tek başına ya da üzerine ruj uygulayarak da kullanabilirsiniz, ben henüz rujla denemedim ama güzel durabilir diye düşünüyorum. Hatta mat rujların dudakları kurutmasını da engellemiş olabiliriz.

Benim ürünle ilgili tek bir olumsuz yorumum olacak onu da dişinizi fırçaladıktan sonra uygulayarak çözebilirsiniz. Sürme kısmı plastik olduğu için bir sonraki sürüşünüzde yemek kokusu geliyor. Yani yemek yiyip sürdüğünüz zamanlarda o koku yerleşiyor sanırım, ıslak mendille temizleyip tekrar kullandım bu da bir çözüm olabilir.

Lansinoh Lanolin Dudak Balmı hakkında yorumlarınız neler, kullandınız mı? Hepinize sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir