Nuxe Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ Deneyimim


Merhabalar,

Bugünkü yazımda bir süredir kullandığım ve artık etkilerini paylaşmak istediğim bir ürün olan Nuxe Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ deneyimimden bahsetmek istiyorum. Aldığım günden bu yana elimden düşmeyen ve favorilerim arasına giren bir ürün oldu. Aslında çok popüler bir ürün ve ben denemekte biraz geç kaldım diyebilirim, elimdeki ürünlerden ancak sıra geldi fakat keşke daha önce alsaymışım dedim.

Nuxe Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ özellikle kuru cilt ve saça sahip olanlar için tavsiye edeceğim bir ürün. Hakkındaki olumlu yorumları gerçekten hak ediyor, ben özellikle boyadan işlemden yıpranan kuru saçlarım için almak istedim. Öncelikle şişesi çok şık ve spreyli formu kullanım kolaylığı sunuyor. Saç bakım yağları zaten benim olmazsa olmazlarımdan, bu ürün de durulamaya gerek duyulmadığı için daha da tercih ettiğim, elimin altında bulunan bir seçenek oldu. Adı üstünde Nuxe kuru yağ sürdükten sonra yapış yapış bir his ya da ağırlık bırakmıyor hemen emiliyor. Yine de tabii ki çok fazla uygulamamakta fayda var özellikle yağlı saçları olanlar daha dikkatli kullanabilir.
Boyutuna göre fiyatı biraz yüksek olduğu için başta tereddüde düşürmüştü beni ve saçlarıma çok uzun süre yetmeyeceğini düşünmüştüm, öyle değilmiş. Dediğim gibi 2-3 fıs sıkmak ve saçlarınıza dağıtmak yeterli oluyor. Portakal Çiçeği, Manolya ve Vanilya içeren mis gibi kokusu her yanı sarıyor ve saçlarınız kolayca şekle girip parlak ve yumuşak oluyor. Beklentim saçlarımı nemlendirmesiydi ve bu konuda da oldukça verim aldığımı söylemeliyim, sadece kullandığım zaman değil saçlarımı yıkadıktan sonra da farkı gördüm, tabii bunu düzenli kullanımdan sonra daha iyi anlıyorsunuz.

Tsubaki yağı, yumuşatıcı tatlı badem, nemlendirici kamelya, pürüzsüzleştirici hodan, yatıştırıcı fındık, besleyici Macademia ve onarıcı Argan yağı bitkisel yağ içerikleri var ve %98,1 oranında doğal içeriklerden oluşuyor. Dolayısıyla saçlarınızı yukarıda da dediğim gibi düzenli kullanımda oldukça besliyor, nemlendiriyor ve yumuşacık yapıyor. Ayrıca silikon ve mineral yağ gibi zararlılar içermemesi de oldukça iyi. Saçlarımdaki etkisinden çok memnun kaldığım için yüz, vücut tırnak gibi kısımlarda da deneyeceğim, yorumlarımı bu yazıyı güncelleyerek sizinle de paylaşırım.

Peki siz Nuxe Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ kullandınız mı, yorumlarınız neler?

Sevgiler?

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum Var

  1. Ben Nuxe kuru yağı cildim için kullanıyorum gerçekten de çok memnunum

  2. Ben de senin düşüncendeyim öncelikle fiyatı yüksek geldi ama çok beğenildiğini de biliyorum, madem sen çok beğendim ben de en kısa zamanda satın alacağım 🙂

  3. this oil is my number 1 in haircare treatment;)

  4. Kullanmadığım bir ürün..saçlarım çok kuru bu sıralar o nedenle kullanmak isterim..Güzel bir ürüne benziyor:)

  5. What a pretty fragrance!

    -Ashley
    Le Stylo Rouge

  6. Tempo fa avevo usato un olio secco Nuxe e da poco una mia carissima amica mi ha regalato un altro. Sono prodotti molto buoni, mi piace l’olio secco perché si assorbe facilmente e non lascia la sensazione di unto.

tr_TRTurkish