File Market ile tanıştınız mı? Daycare Ürünleri ile Deneyimim!


Herkese merhaba,

Daha önce File Market ile tanıştınız mı? Daha önce duyduğum ve çok yakınımda olmadığı için ziyaret etme fırsatım olmayan marketler zinciri ile tanışmama Gülümse Yüzüme Blog vesile oldu. Daycare ürünlerini de bu sayede deneyimleme fırsatı buldum.

Yakın zamanda bir mağazasına giderek içerisini gezmek istedim ve düzenlerine gerçekten hayran kaldım. İçerisi çok geniş, ferahtı kategorilere ayrılmış kısımlar ve ürünlerin çeşitliliği ilk dikkatimi çekenler oldu. Koronavirüs sürecinde çok fazla kişiyle temas kurmanıza da neden olmayan genişliğini sevdim. Ürünler dediğim gibi oldukça çeşitli ve farklı markalar da yer alıyor. Sebze meyve bölümleri taze ürünleri içeriyor, unlu mamuller kısmı pastane gibi çeşitlilikte. Et reyonları da aynı şekilde, video da çektim Instagram’da paylaştım ama buraya eklenmedi.


Çalışanları da bir o kadar ilgili ve saygılı. Yakınınızda şubesi varsa mutlaka uğrayın derim pişman olmazsınız. Evinizin pek çok ihtiyacı olan kaliteli ürünleri uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Biraz da Daycare ürünlerinden bahsetmek istiyorum, uzun zamandır pek çok ürününü kullandım. Daycare vücüt ve yüz sir ağda bantları çok pratik ve kullanışlı. El kremlerinin pek çok kokuda çeşitleri var ve ellerinizi yumuşacık yapıyor. Vücut spreyleri de çok hoş kokulara sahip, özellikle şampuan ve saç kremlerini çok sevdim. Saçlarınız kuruysa zeytinyağlı çeşitlerine bakabilirsiniz.

Tırnak, bıyık makası, törpü, tırnak itici gibi ürünler özellikle pandemi sürecinde tırnak bakımınızı kolay yapmanızı sağlıyor. Kürdanlı diş ipi, kulak pamuğu, kese, lif gibi ürünlerinden de oldukça memnun kaldım. Diş fırçalarında da çok memnunum özellikle hassas diş etleriniz varsa yumuşak fırça kılları olanı tercih edebilirsiniz. Islak cep mendilleri, duj jelleri ve daha aklıma gelmeyen pek çok ürününü denedim, yani kullanmadıysanız mutlaka şans vermelisiniz seveceğinizi düşünüyorum.

Merak ettiğiniz ve kullanmadan önce yorumlarını araştırdığınız ürünler varsa sorabilirsiniz, fotoğraflarda gördüğünüz gibi pek çok ürününü deneyimlediğim için sizinle deneyimlerimi detaylıca paylaşabilirim. Aranızda File Market’lerden alışveriş yapan varsa ve Daycare ürünlerini kullandıysanız yorumlarınızı duymayı çok isterim. Yeni bir yazıda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim.

Sevgiler ?

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum Var

  1. File Marketler, Bim’in yeni konsepti. Bim’e ait yani. Bursa’da da açılıyor sürekli ama henüz bizim muhite yakın yerlerde yok.

  2. Çok merak ediyorum mağazaları. Keşke bize yakın olsa da bol bol gezsem.
    Keyifle kullan aldıklarını canım

  3. İstanbul’da yaşarken çok az şubesi vardı ve yakınımda mağazası yoktu. Tanışmak kısmet olmdı. Şimdi İzmir’de yaşıyorum burada hiç mağazası yok maalesef 🙂 Güle güle kullan aldıklarını.

tr_TRTurkish