Hüzün Sarısı ile 14 Şubat Sevgililer Günü Etkinliği


Herkese merhaba,

Yakın zamanda çok güzel bir etkinlikte bulundum ve Hüzün Sarısı ile 14 Şubat Sevgililer Günü Etkinliği başlığı altında size de bahsetmek istedim. Sevgili Hüzün Sarısı Blog sahibi Nihan abla bloğumu ilk açtığım yıllardan bu yana tanıdığım, düşüncelerine, samimiyetine güvendiğim bloggerlardan biri ve yeri bende hep ayrıdır.

Daha önce düzenlediği etkinliklerde de bulunmuştum, hatta ilk etkinlik davetimi ondan almıştım ve o gün verilen ismime özel notları bile hala saklıyorum ? Malum koronavirüs salgınından dolayı hepimiz evlere kapandık ve eski etkinlik fotoğraflarına bakarak iç geçiriyoruz. Tam da böyle bir zamanda Nihal abla online 14 Şubat Sevgililer Günü Etkinliği yapmaya karar vermiş ve beni de davet etti, nazik davetine çok mutlu oldum. Kendisinin uzun yıllardır ürünlerini kullandığı, memnun kaldığı Nsup ve Bio Wave I She markaları bu etkinliğe sponsor oldu. Seçtiğimiz 4 ayrı ürünü bize yolladılar, bu konuda da gerçekten özverililer, kendilerine teşekkür ederim.

Benim ilk kez deneyeceğim ve her yeni deneyimde olduğu gibi oldukça heyecanlı olduğumu söylemeliyim. Ürünlerle ilgili detayları yorumlarım da gelecek. Bu arada markanın ürünleri doktorlar, diyetisyenler tarafından reçete ediliyor ve eczanelerde satılıyor. Dolayısıyla güven veriyor. Ayrıca www.nsup.com.tr, Trendyol, N11, Hepsiburada gibi sitelerden de ürünlere ulaşabiliyorsunuz. Ürünlerin içeriği de oldukça temiz; paraben, sodyum loril sülfatlar, sentetik boyalar, petrokimyasallar, hayvansal yan ürünler bulunmuyor. Hayvanlar üzerinde test yapmayan bu güzel Türk firmasının ürünlerini deneme fırsatı bulduğum için ayrıca mutlu oldum.

Seçtiğim ürünlere gelecek olursam bu kış günlerinde en çok ihtiyaç duyduğum nemlendirici oldu.

İkinci seçtiğim ürün saç bakım yağıydı. Saçlarım kuru ve boyalı olduğu için bakım yağları benim rutinimde olmazsa olmazlardan.

Üçüncü ürün yaz kış kullanılması gereken olmazsa olmazlarda güneş kremi.

Sonuncusu ise vücudumuz bazı bölgelerinde güneşten kaynaklanan küçük lekeler için leke kremi oldu.

Yukarıda da bahsettiğim gibi ürünleri deneyimledikçe detaylı yazıları burada yer alacak, etkilerinden çok umutluyum. Beni @yelizinkesifleri Instagram adresimden takip edebilir, aktif paylaşımlarımı görebilirsiniz.

Hepinize sevgiler ?

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One comment on “Hüzün Sarısı ile 14 Şubat Sevgililer Günü Etkinliği

  1. Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim, ne mutlu bana.
    Emeklerine sağlık. Deneyim sonuçlarını da mutlaka bekliyorum canım.
    Sevgiler

tr_TRTurkish