Note Cosmetics 3 in 1 Renkli Nemlendirici Yorumlarım


Çook uzun bir süre sonunda Note Cosmetics 3 in 1 Renkli Nemlendirici yorumlarım ile yeniden buradayım herkese merhabalar,

Blog yazmayı inanılmaz özledim ve özellikle Instagram’dan takip edenler bilir bebeğim olduğu için burayı oldukça ihmal ettim. Hızlı bir dönüş yapmayı ve düzenli yazı yayınlamayı istiyorum. Bu yazımda bir süredir severek kullandığım ve hatta fiyatı artmadan stokladığım Note Cosmetics 3 in 1 Renkli Nemlendirici ile ilgili görüşlerimden bahsetmek istedim.

Özellikle anneler ve yoğun çalışanlar bilir zamanı doğru kullanmak çok önemli. Bu noktada tek bir ürünle birçok fayda sağlayan ürünleri araştıranlar için biçilmiş kaftan diyebilirim.

Ben ilk Görkem Karman’ın Instagram storylerinde uygulama videosunu görünce inanılmaz beğendim ve şans vermek istedim. Beni eskiden beri tanıyanlar bilir Kiehl’s ürünleri favorim pek çoğunu kullanmışımdır/kullanmaya devam ediyorum.

Öncelikle SPF 50 güneş koruma içeriyor. Yapısı krem gibi akışkan ve az miktarda almak bile tüm yüze yetiyor.

 

 


Sürdüğünüz andaki aydınlık etki abartmıyorum bir harika. Cildinizi inanılmaz sağlıklı gösteriyor, içerisinde sim yok tamamen doğal bir görüntü bırakıyor. Benim cildim çok hassas her ürünü kullanamam ama hiçbir sıkıntı yaşamadım, ne bir alerji sızlama leke vs. 

Kapatıcılığı bence gayet yeterli, yüzümde leke yok fakat kızarık olan kısımlar var onları çok güzel nötürledi. Yani açırı bir kapatmanız gereken cilt kusurunuz yoksa bence bu ürün hoşunuza gidecek ve ekstra bir şey kullanmaya ihtiyaç duymayacaksınız.

Cildiniz için çok güzel bir makyaj bazı olurken nemlendirdiğinden dolayı ferah hissediyorsunuz ve kalıcılığı da çok uzun. Cildim karma bendeki etkileri bu şekilde oldu.Yaz aylarında yağlı olan T bölgemde kusma yapmadı, akmadı, ağırlık da yapmıyor. Tek bir rengi olmasına rağmen cilt ile hemen bütünleşiyor. Parmağıma ilk aldığımda ne kadar koyu bana uymaz diye düşünürken uygularken oldukça şaşırttı. İnşallah üretilmeye devam eder.

Tek bir ürün uygulayarak hızlı, bakımlı, sağlıklı, hafif kapatıcılıklı Note Cosmetics 3 in 1 renkli nemlendiriciye bence şans vermelisiniz. Yorumlarınızı benimle de paylaşın lütfen, sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 comments on “Note Cosmetics 3 in 1 Renkli Nemlendirici Yorumlarım

  1. Tavsiyen üzerine ürünü inceleyeceğim canim sevgiler:)