Mitera Aromaterapi Relax de Stress Aqua Serum Sprey Görüşlerim


Herkese uzun bir aradan sonra merhabalar,

Bebekli yoğun bir hayat devam ederken yeni ürünler deneyimlemeyi de fırsat bulduğum her an yapıyorum. Son günlerde çantamdan ayırmadığım, elimden düşmeyen Mitera Aromaterapi Relax de Stress Aqua Serum Sprey ürününden bahsetmek istedim sizlere. Hamilelikten önce de temiz içerikli ürünleri tercih ediyordum ve bu ürün tam da bu kategoride yer alıyor.

Biri uzman eczacı diğeri işletme doktoru olan iki Akdenizli kadın tarafından kurulan Mitera Aromaterapi, hayvanlar üzerinde test yapmayan vegan bir marka. Kadın girişimcileri sonuna kadar destekliyorum ve bu harika ürünleri bizlerle buluşturdukları için buradan da kendilerine teşekkür ediyorum. Ürünleri alkol, sentetik koku, sentetik koruyucu, paraben ve silikon içermiyor.

Biz anneler günün koşuşturmasında, yoğunluğunda kendimize de kısa bir zamanda olsa vakit ayırmak, günlük bakımımızı yapmak, rahatlamak, modumuzu yenilemek istiyoruz. Mitera serum ile ikisini bir arada yapmanız mümkün oluyor hem cildinize bakım yapıyor hem de içeriğindeki seyreltilmiş uçucu yağ kokuları ile rahatlıyorsunuz.

Lavanta kokusu biliyorsunuz ki stresli anlar için birebir, kokladığınız anda beyne sinyaller göndererek rahatlatıyor. Şimdi diyebilirsiniz ki yüzüne lavanta sıktığında ağırlık yapmaz mı, koku boğmaz mı? Cevabım hayır olacak çünkü ağır lavanta kokuları insanı rahatsız edebilirken Mitera serum ürününde bu durum söz konusu değil. İçeriğinde doğal lavanta yağı bulunduğu ve esansiyel yağ miktarı seyreltilmiş halde olduğundan yüzünüze püskürttüğünüzde kesinlikle herhangi bir ağırlık yapmıyor ve koku anında dağılmaya başlıyor. Yumuşak geçişler hem cildinize hem psikolojinize iyi gelirken sonrasında koku tamamen yok oluyor.

Benim cildim oldukça hassas ve kuru. Dolayısıyla her ürünü uygulayamam. İçerik olarak temiz olması, bir eczacının elinden çıkması bende güven uyandırdı ve denemek istedim. Gerçekten de alerjik hiçbir sorunla karşılaşmadım. Hafif su bazlı yapısı kuru cildim için nem desteği sağlarken aynı zamanda daha canlı ve aydınlık bir görüntü yaratıyor. Havalar ısındığı için evde olduğum zamanlarda buzdolabına koyuyorum ve dışarı çıkarken yanıma alıyorum. Sıcaklardan bunaldığımda, terlediğimde hemen birkaç fıs sıkarak serinleyip rahatlıyorum.

Hatta ben sadece cildime değil uyuyamadığım zamanlarda yastığıma bazen dışarı çıkarken kıyafetime kısacası rahatlamak istediğim her an sıkıyorum ve kumaşlarda iz bırakmaması bu noktada artı oluyor. Yazımı bitirmeden önce kısaca ambalajından da bahsetmek istiyorum. Hafif olması, spreyine rahat basılabilmesi, akma yapmaması benim için çok önemli detaylar arasında yer alıyor.

Mitera Aromaterapi aqua serumların farklı koku çeşitleri de bulunuyor, ilk fırsatta onları da deneyimlemek istiyorum. Siz de henüz tanışmadıysanız şans verebilirsiniz.

Sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTurkish