NAYS Collection Makyaj ve Cilt Temizleme Mendilleri Yorumum


Merhabalar,

Hepimiz biliyoruz ki makyaj yapmak çok güzel ve eğlenceli olsa da çıkarması bir o kadar zordur. Her ne kadar üşeniyor olsak da makyaj temizlemek gerçekten önemli bir konudur. Cilt sağlığı için ve bazı cilt sorunlarıyla karşılaşmamak için makyajın mutlaka temizlenmesi, makyajsız uyunmaması son derece önem taşıyor.

Size önerim dışarıdan eve gelindiğinde ilk iş makyajı temizlemek ve rutin cilt bakım işlemlerini gerçekleştirmek. Sonra yaparım dediğimiz işler ne yazık ki gerçekleşmeyebiliyor ve daha eziyetli oluyor. Temizlenmeyen cildin gözenekleri tıkandığı için hava alamıyor. Bu durum da sivilce, akne ve siyah noktalar gibi daha farklı ve büyük sorunlara yol açıyor.

Ayrıca yaşlanma etkileri de daha çabuk görülüyor ve sağlıklı, canlı görünen ciltten eser kalmıyor.

Çok yoğun bir hayatınız varsa makyaj temizleme mendilleri imdadınıza yetişiyor. Uzun yıllardır kozmetik sektöründe hizmet veren NAYS Collection markasının daha önce pratik oje sil mendillerini denemiş ve yazısını da paylaşmıştım. Ulaşmak için TIK TIK

İşte NAYS Collection Makyaj ve Cilt Temizleme Mendilleri de çok pratiklik sunuyor. Paraben ve alkol içermeyen bu mendiller cildin Ph yapısına da uygun olarak üretilmiş. Benim gibi hassas cilde sahip olup, temiz içerikli ürünler araştıranlar için ideal bir seçim olacaktır. Yenilikçi bir marka olan NAYS’ın bu ürünü de benim için kurtarıcı oldu, acil durumlarda imdadıma yetişiyor.

Fotoğrafta da etkisini göstermek istedim. Kullanılan ürünler orta kalıcılıkta, göz makyajında da kullanabileceğiniz bu ürünü uygularken hassas davranmayı unutmayın. Cildimde herhangi bir tahriş, kızarıklık gibi belirtiler vermediğini de ekleyeyim. Tatile çıkarken yanınızda makyaj temizleme şişeleri taşımaktansa böylesine pratik mendilleri bulundurmanız daha kolay olacak. Tek bir mendil bile çok etkili olduğundan içerisindeki 20 adet mendili uzun bir süre kullanabilirsiniz.

Makyaj yapmıyor olsanız bile gün içerisinde cildinize yapışan, toz ve kir gibi sorunlardan da tek bir mendil yardımıyla kurtulabilirsiniz. Bu anlamda benim sevdiğim ve elimin altında bulunması gereken ürünlerden biri oldu diyebilirim.

Peki siz NAYS Collection Makyaj ve Cilt Temizleme Mendilleri ile tanıştınız mı? Yorumlarınız neler oldu? Paylaşırsanız çok mutlu olurum 🙂

Herkese iyi haftalar, sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum Var

  1. Çok etkili olduğu resimden anlaşılıyor. Böyle pratik ürünleri çok seviyorum.

  2. “Nays collection makyaj ve cilt temizleme mendili” zaman zaman kullanırım ve gayet pratik, hoş bir ürün. Genellikle internet üzerinden indirimli fiyatlara denk geldiğimde mutlaka sipariş veriyorum. Paraben ve alkol içermemesi özellikle tercih nedenim.

  3. Daha önce kullanmadım ama içeriği de temizse ilk alışverişte inceleyeceğim 🙂

  4. Markanın henüz hiç ürününü kullanmadım, ama begenildigini görüyorum.

tr_TRTurkish