NAYS Collection Oje Sil Mendilleri – Videolu


Merhaba herkese,

Bu yazımda çok pratik bir ürün olan gerçekten kurtarıcı özelliğe sahip NAYS Collection Oje Sil Mendilleri’nden bahsedeceğim.

Tırnaklarda hiç kuşkusuz ki vazgeçilmezimiz ojelerdir. Özellikle yaz aylarıyla birlikte cıvıl cıvıl renkte, glitter özellikli ojeler daha bir ön plana çıkıyor. Sıcaklarda sandalet, terlik sezonunun açılmasıyla ayaklar da ojelerle renkleniyor.

Oje sürmek ve sonrasındaki görüntü zevkli olsa da çıkarmak zor gelebiliyor. Özellikle simli ve koyu renk ojeleri çıkartmak çok uğraştırdığından bu durum bazen eziyet haline gelebiliyor. Halbuki ojeleri tırnakta çok fazla tutmamak ve ojesiz de tutarak mutlaka hava aldırmak tırnak sağlığı için büyük önem taşıyor.

Ben özellikle 2-3 günde bir ojelerimi çıkarmaya ve bir gün de olsa tırnaklarımı nefes aldırmaya özen gösteriyorum. NAYS Collection Oje Sil Mendilleri zor çıkan ojelerde imdadınıza yetişiyor ve sizi büyük bir dertten kurtarıyor. Ben özellikle içerisinde sim bulunan ojelerim için denedim ve sonuca gerçekten bayıldım.

Daha net şekilde görmeniz için özellikle ürünü uygularken videosunu da çektim. Tekli olan bu mendillerden bir kutu içerisinde 20 tane bulunuyor. Ben gördüğünüz renkteki ve içerisinde sim bulunan ojelerimi el tırnaklarımdan çıkarmak için sadece tek bir mendil kullandım, düşünün ki bu kadar etkili bir ürün. Yine tekli olması ıslak mendil gibi yanınızda kolayca taşımanızı sağlıyor, çantaya at çık ürünlerden. Tatilde, ofiste, yolda vs. yanınızda aseton şişesi taşımanıza gerek kalmıyor.

Bir diğer güzelliği daha var ki, özelliği bu kadar etkili olsa da içeriğinin de güzel olması. Bir yıldır ya da daha fazla süredir aseton içermeyen ürünleri tercih ederek tırnak sağlığımı koruyorum. NAYS Collection Oje Sil Mendilleri aseton içermiyor ve ayrıca E vitamini içermesiyle de tırnaklarınıza ekstra bakım yapıyor. Daha ne olsun 🙂 Bunun üzerine video ile sizi başbaşa bırakıyorum, iyi seyirler.

Blogumun sağ tarafında bulunan “Abone Ol” kutucuğu ile kayıt olarak yeni yazılarımdan e-mail ile haberdar olabilirsiniz. NAYS Collection Oje Sil Mendillerini kullandıysanız ya da kullanmadıysanız da güzel yorumlarınızı bekliyorum.

Mutlu haftalar, sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One comment on “NAYS Collection Oje Sil Mendilleri – Videolu

  1. Güzel temizliyorsa çok pratik, çantaya atmalık çekmece de bulundurmalık. Bakayım buna ben de 🙂

tr_TRTurkish