Co Kozmetik Tırnak Bakım Ürünleri ile Tanışın!


Merhabalar,

Herkese mutlu bir hafta dilerim 🙂

Bu yazımda henüz duymamış olanları Co Kozmetik ile tanıştırmak istedim. Co Kozmetik öncelikle tırnak bandı ile Instagram’da oldukça ilgi gördü, şimdi ise yeni tırnak bakım ürünlerini de piyasaya sürdü.

Bana gönderdikleri bu güzel set için buradan da bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Tırnakların ihtiyaç duyduğu tüm bakımları bu ürünlerle karşılamak mümkün.

Öncelikle tırnak bandından bahsetmek istiyorum. Co Kozmetik Nail Effect’s Tırnak Bandı‘nı tırnağınızın etrafındaki et kısmına sürüyorsunuz. Fotoğrafda göreceğiniz gibi çerçeve oluşturuyorsunuz, amaç koyu renk özelleri sürmede ve nail art çalışmalarında kolaylık sağlamak.

Biliyorsunuz ki koyu renk ojeleri tırnak etrafındaki etlere bulaştırmadan sürmek oldukça zahmet veriyor. İşte bu bant sayesinde işiniz oldukça kolaylaşıyor. Bandı sürdükten sonra kurumasını bekliyorsunuz ki zaten kısa sürede kuruyor. Sonrasında ojenizi dilediğiniz gibi uyguluyorsunuz. Sonrasında tırnağınız ya da bir cımbız yardımıyla bandı çıkartıyorsunuz, işte bakımlı tırnaklarınız hazır 🙂

Aynı şekilde nail art uygulamalarında da dileğiniz gibi hareket edebiliyorsunuz, bant sayesinde tırnak etlerinize oje bulaşmadığı için bir de onları temizleme derdiniz olmuyor.

Diğer ürünlere gelirsek en ilgimi çekenler tırnak eti besleyici ve tırnak eti nemlendiricisi oldu. Özellikle tatil sonrasında kuruyup sertleşen ve kötü görünen tırnak etleri üzerinde oldukça etkililer. Geldiğimden bu yana dönüşümlü olarak kullanmaya devam ediyorum. Yumuşacık ve güzel görünen elleriniz oluyor.

En çok rağbet görecek ürünlerden biri de hiç kuşkusuz ki tırnak uzatıcı olacaktır. Pek çok kadının hayali uzun tırnaklara sahip olmaktır fakat çeşitli sebeplerle tırnaklar güçsüzleşir, kırılır ve kesilmesi kaçınılmaz olur. Co Kozmetik tırnak uzatıcı sayesinde tırnaklarınızı içten güçlendirerek çok daha hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz.

Tırnak yiyen kişiler bu alışkanlığın ne kadar zor olduğunu bilirler. Bende böyle bir durum söz konusu olmasa da çevremde tanıdığım kişiler var. İşte tırnak yemeği önleyen acı solüsyonlar ile bu alışkanlığınızdan kurtulabilirsiniz. Unutup elinizi ağzınıza götürdüğünüzde acı tattan dolayı hemen çekecek ve tırnağınızı yemeyeceksiniz 🙂

Peki siz Co Kozmetik ürünlerinden öncelikle hangisini tercih edersiniz? Güzel yorumlarınızı bekliyorum 🙂

Sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum Var

  1. markanın ürünlerini henüz denemedim ama küçük oğlum tırnak yiyor. İlk fırsatta alıp deneyeceğim

  2. Co tirnak bakım ürünleri çok güzelmiş. Oje sürerken ete bulaşmaması büyük rahatlık.

  3. Çok kullanışlı, tırnak bakımına yardımcı

tr_TRTurkish