Loccitane Shea Butter Ayak Kremleri Görüşlerim


Herkese merhaba,

Malum artık havalar ısındı ve terlikler, sandaletler kaldırıldığı yerden çıkmaya başladı. Ellerimiz gibi ayak bakımını aslında yaz kış ihmal etmemiz gerekiyor. Yine de genellikle yaz yaklaşırken ayaklarımız aklımıza geliyor ve bakım yapmaya çalışıyor. Kışın benim gibi düzenli olarak ayaklarınıza bakım yapamadığınız için kuruduysa Loccitane Shea Butter Ayak Kremleri yazım tam size göre diyebilirim.

Benim de ilk kez bu kadar kurumuştu hatta çatlamaya yakın şekilde çizgiler çıkmıştı. Hal böyle olunca kısa sürede etki edecek yoğun bir ürün arayışına başladım. Son zamanlarda Loccitane ürünleri ile haşır neşirim ve hatta markayla keşke daha önce tanışsaymışım diyorum. Pek çok ürününü denemeye başladım özellikle reset yüz ve göz serumlarını bir ay dolunca detaylıca yazacağım. Markadan alışveriş yaptığınızda yanında ürün seti ve bolca tester ürün geliyor, bu anlamda da çok bonkörler. Yazıma dönecek olursam Loccitane Shea Butter Ayak Kremleri ile de tanışmam bir alışverişimde hediye gelmesiyle başladı.

Elimde iki farklı çeşidi vardı ve dönüşümlü olarak denedim, özellikleri ve etkilerini de size ayrıntılı olarak anlatmak istiyorum. Öncelikle Loccitane Shea Butter Ayak Kreminden bahsedeceğim. İçeriğinde %15 shea yağı, arındırıcı antiseptik A.O.C. Lavanta esansiyel yağı, antienflamatuvar dağtütünü özütü içeriyor. Lavantanın rahatlatıcı etkisini hissederken içeriğindeki nane ile ferahlatıyor. Cildi yumuşatması çok başarılı ve etkisi kesinlikle kalıcı. Ben genellikle yatmadan önce uyguluyorum ben çorap giyerek bir süre emilmesini sağlıyorum. Sabah kalktığımda etkisinin sürdüğünü, kuruluğun gittiğini, dokunduğumda yumuşacık topukların olduğunu fark ettim.

İkinci ürüne geçecek olursam Loccitane Shea Intensive Ayak Kremi olarak geçiyor. Bu ürün daha yoğun yapıda, %25 shea yağı içeriyor ve az miktarda kullansanız bile yeterli oluyor. İçeriğinde D-Panthenol ve Allantoin de var. Özellikle kışın kesinlikle kurtarıcı olacak bir ürün ve çatlayan topuklara da güzel etki ediyor.

İki ürün de yapış yapış his bırakmıyor, hızlı emiliyor. Seneye kışın Loccitane Shea Ayak Kremlerinin büyük boyundan edinmeyi düşünüyorum. Fiyatları ortalamaya göre yüksek olsa da kalıcı etkisi ve hızlı çözümü ile favorilerim olmayı başardı. Peki siz bu ürünleri denediniz mi, yorumlarınız neler oldu?

Sağlıklı günler, sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 comments on “Loccitane Shea Butter Ayak Kremleri Görüşlerim

  1. Ayak kremini kullanmadım ama eminim güzeldir el kremlerinin hastasıyım 🙂

  2. Loccitane kremi deneyeyim sen de memnun kaldıysan. Yazın malum ayak bakımı daha da önemli.