Krauterhof Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi Ekstreli Bacak Kremi Düşüncelerim


Herkese yeni bir haftadan merhaba,

Corona virüsle mücadele eden ülkemizde günden güne düşen vaka sayıları mutlu ediyor. İnşallah daha da düşecek ve eskisi gibi özgür bir şekilde dışarıya çıkıp sevdiklerimizle görüşeceğiz. Bugünkü yazı konuğumdan bahsedecek olursam Krauterhof Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi Ekstreli Bacak Kremi’ne yer vermek istedim.

Bir süredir deneyimlediğim Krauterhof Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi Ekstreli Bacak Kremi etkinliğimizde sponsor hediyesiydi. Aslında evimin bir köşesinde kullanılmayı bekliyorken bir gün denemek istedim. Zaman zaman bacak ağrılarım oluyor özellikle sıcak yaz aylarında ve akşam işten eve geldiğimde çok şiddetli oluyordu. Gece yatarken kendini daha fazla gösteren bu ağrı çekilme gibiydi ve araştırdığımda huzursuz bacak sendromunun etkilerine benziyordu. Masa başı işte çalışmaktan kaynaklanan çok oturmak ve bacak bacak üstüne atmak varislerimi de arttırmıştı.

Geceleri uyuyamadığım bir zamanda varislere ve bacak ağrılarına iyi gelen ürün arayışına başlamıştım ve internette gezinirken at kestanesinin ağrıları çok iyi geldiğini okudum. Sonra Krauterhof Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi Ekstreli Bacak Kremi’nin bende olduğunu hatırladım ve hemen denemeye başladım. Şöyle söylemeliyim ki şimdiye kadar niye kullanmamışım da bu ağrıları çekmişim dedim gerçekten sürdüğüm anda bile rahatlatan, ağrıları yok eden bir krem oldu. O süreçte her akşam yatmadan önce uyguladım ve bir süre sonra varislerin de azaldığını gördüm. Şu an çok şükür geceleri uyutmayan o ağrıları yaşamıyorum ve kremi de kullanmayı bıraktım, ihtiyacım olduğu zamanlarda bacaklarımı yorgun hissettiğim günlerde sürüyorum.


Ürünü hijyen açısından çubukla kullanıyorum. Kokusu güzel ve kıvamı da ideal hemen geniş alana yayılıyor, 100 ML olmasına rağmen oldukça bereketli daha çeyreği duruyor. Bitince büyük boyunu alacağım, malum önümüz yaz ve sıcaklar bastırdığında beni neyin beklediğini bilmiyorum ve evde böyle kurtarıcı ve etkili bir ürünün elimin altında bulunmasını istiyorum. Sizin de benzer sorunlarınız varsa bu ürüne şans verebilirsiniz fiyat performans açısından gerçekten çok iyi. Özellikle spor yapanların yaşadığı kas ağrıları üzerinde de etkili olacağını düşünüyorum. Aranızda kullananlar varsa yorumlarını paylaşırsa sevinirim.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur, hepinize sağlıklı günler dilerim.

Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One comment on “Krauterhof Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi Ekstreli Bacak Kremi Düşüncelerim

  1. Şuan bende yok şükür ama ilerde olur bilinmez bilgiler için teşekkürler canımmm🌹