Loccitane Immortelle Overnight Reset Eye Serum Deneyimim


Herkese merhaba,

Bugünkü yazımda size bir süredir deneyimlediğim Loccitane Immortelle Overnight Reset Eye Serum ürününden bahsedeceğim. Etkilerini tam anlamıyla bir ay sonra deneyimlemiş olsanız da ben ikinci ayımı da doldurarak size bu yazıyı ayrıntılı bir şekilde hazırladım. Umarım sıkılmadan okursunuz 🙂

Loccitane Immortelle Overnight Reset Eye Serum ürününü yüz serumuyla birlikte ikili şekilde (fiyat avantajı daha iyi oluyor) aldım, diğerini de farklı bir yazımda detaylıca anlatacağım. Öncelikle göz çevremden bahsetmek istiyorum. Göz altlarım çok nemsiz değil ve kırışıklık, morluk vs. henüz yok fakat şikayetçi olduğum nokta yorgunluk, uykusuzluk ve sürekli ekran karşısında çalışmaktan dolayı kızarıklık, çökmüş gibi görünen yorgun ifadem içindi. Loccitane Immortelle Overnight yüz serumunun namını daha önce duymuştum, zaten almak aklımın bir köşesindeydi. Aynı serinin göz serumu ise yeni çıktı ve ikisini bir arada görünce hemen aldım.

Biliyorsunuz ki cilt bakımı geceleri uygulandığında uyku sürecinde yenilenme daha hızlı olduğu için daha fazla etkiliyor. Dolayısıyla Loccitane Immortelle Overnight Reset Eye Serum da geceleri uygulanmak üzere üretilmiş. İçeriğinden bahsedecek olursam en önemli detay ölmez otu içeriyor olması. Adından da anlaşılacağı üzere cildinizi her zaman canlı tutmaya odaklanmış. Mercanköşk cildin onarılmasına yardımcı olurken, dişotu pürüzsüzlük sağlıyor. Ürünün vaadleri oldukça güçlü daha ilk kullanımda bile göz çevresini yeniliyor. Dediğim gibi bir aylık kullanımda tam etkiyi görüyorsunuz. Ürün çift bazlı olsa da kesinlikle yağlı his bırakmıyor ve emiliyor, hatta bu konuda çekincelerim olduğu için online müşteri hizmetlerine danışmıştım gerçekten çok ilgilendiler.

Loccitane Immortelle Overnight Reset Eye Serum yorumlarıma gelecek olursam dediğim gibi kırışıklık, morluk, şişkinlik sorunum olmadığından bunlar üzerinde yorum yapmayacağım. Kızarıklığı, yorgun ve çökmüş gibi bakışlarımı gerçekten çok kısa bir sürede toparladı, bu konuda benim için mucizevi bir ürün diyebilirim. Fiyatından dolayı başta ya işe yaramazsa gibi düşüncelerim olsa da markaya ve yorumlara güvenerek aldım ve kesinlikle iyi ki aldım dediğim bir ürün oldu. Sayesinde gözaltlarım canlı ve enerjik görünüyor, çok güzel nemlendi dolgunlaştı. Çok az ürün almak iki göze de yettiği için oldukça bereketli bir ürün. İlk bir ay her gece düzenli kullandım sonrasında atladığım günler olduğunu itiraf etmeliyim yine de etkisinde eksiklik olmadı. Şunu da eklemeliyim serumun üzerinden göz kreminizi de uyguladığınızda daha iyi sonuç alıyorsunuz. Ben de kafein etkili bir göz kremini kullanıyorum ve sonuçtan çok memnunum, benim kesinlikle tavsiyemdir. Böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa şans verebilirsiniz.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One comment on “Loccitane Immortelle Overnight Reset Eye Serum Deneyimim

  1. Göz bakımı çok önemli. Bakım yapmadığımda hemen rahatsız oluyorum. L occitane eye serumu not aldım hemen araştıracağim ☺️

tr_TRTurkish