La Roche Posay Hyalu B5 Göz Kremi Deneyimim


Merhabalar, bu yazımın konuğu La Roche Posay Hyalu B5 göz kremi olacak.

Yaklaşık beş aydır kullandığım bu ürünün etkisini o kadar çok beğendim ki 6 ay kullanım ömrü dolunca yenisine geçeceğim, yani devam edeceğim favori cilt ürünlerimden biri oldu.

Daha önce La Roche Posay Hyalu B5 yüz serumunu kullanmış ve verdiği nemlilik, aydınlık görüntü, dolgunluk çok hoşuma gitmişti. Göz kremini de görünce şans vermek istedim güvenilir, orijinal ürünlerin satışını yapan Kırmızıbeyaz.com’dan en uygun fiyata bulmuştum.
Öncelikle gözaltlarımla ilgili sorunlarımdan bahsedeyim. Bebeğimin olmasıyla birlikte özellikle anneler beni anlar, uykusuzluk, yorgunluk stres gözaltlarıma da yansımıştı. Aşırı morluk olmasa da hafif çökük, hafif morumsu ve yorgun görünüm aynaya baktığımda moralimi çok bozuyordu. Hafif ince çizgiler, kuruluk ve nemsizlik de belli oluyordu.

La Roche Posay Hyalu B5 Göz Kremi; La Roche Posay termal suyu, hyalüronik asit ve B5 vitamini içeriklerine sahip. Dermokozmetik temiz içerikli ürün dolgunluk, cilt bariyerini koruma, nemlilik, aydınlık vaatlerini sunarken ve kırışıklık, ince çizgilerle savaşıyor. Hipoalerjenik olan ürün cilde yatıştırma, rahatlık ve esneklik vermeyi amaçlıyor.

Şimdi gelelim bende verdiği etkilere, hangi vaatlerini karşıladığına. Ürünü düzenli olarak aldığım günden bu yana sabah akşam uyguladı, parmak uçlarımla pıt pıtlayarak kan akışını hızlandırdım. Gözaltlarım abartmıyorum resmen yeniden yapılandı ve etrafımdakiler de fark ediyor. Uykusuzluk, yorgunluk, stres şartlarım da devam etmesine rağmen o morumsu kızarıklık en aza indi çok hafif var şu an ve zamanla onun da gideceğini biliyorum. Çökmüş görüntü gitti oldukça dolgun duruyor.

Aydınlık ve çok güzel nem verdi, yorgunluk görüntüsünü aldı. Nemsizlikten dolayı oluşan inci çizgiler yok oldu. Kremsi yapıya sahip çok az miktarda almak yeterli oluyor, sürdükten sonra gerçekten çok güzel yatıştırıp ferahlatıyor. Hassas cildimde hiçbir sıkıntıya sebebiyet vermedi. Yani bende tüm vaatlerini gösterdi ve sonuçtan çok mutluyum, kullanmaya devam edeceğim.

La Roche Posay göz kremi tüplü ambalajda ve halini seviyorum, tüp dolu kesinlikle hava değil. Her gün kullanmama rağmen hala bir sürü var içinde. Keşke göz kremi 6 ay değil de 12 ay kullanılabilse bir ay sonra kalanı atmak zorunda kalacağım için üzülüyorum.

Peki siz La Roche Posay Hyalu B5 Göz Kremi’ni kullandınız mı, yorumlarınızı merak ediyorum. Kullanmadıysanız da şans verin ve düzenli olarak kullanın pişman olmayacaksınız. Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One comment on “La Roche Posay Hyalu B5 Göz Kremi Deneyimim

  1. i like this brand very much:)