Kerastase Nutritive 8h Magic Night Serum Görüşlerim


Merhabalar,

Bu yazımda Kerastase Nutritive 8h Magic Night Serum görüşlerimi aktarmak istiyorum. Ürünü uzun zamandır, yarısına gelene kadar kullandım hatta tam etkisini gördüğüm için artık yazısını paylaşmanın zamanı geldi.
Öncelikle saçlarımın yapısından ve sorunlarından bahsetmek istiyorum. Saçlarım işlem gördüğü ve sürekli boyandığı için oldukça kurumuştu. Normalde de yapısı kuru olduğundan sonucunu siz düşünün artık, oldukça sertleşmiş ve elektriklenen bir yapıya bürünmüştü. Pek çok ürün denesem de en iyi etkiyi Kerastase Nutritive 8h Magic Night Serum’da buldum.

Kerastase markasının ürünlerini bilen bilir fiyatı yüksek olsa da etkileri güçlü oluyor. Ben de markaya olan güvenime de dayanarak Kerastase markasının bu ürününü araştırırken bir süre karar vermeye çalıştım. 200 küsür lira fiyatı olduğundan emin olmak istedim ve yorumlarına baktığında beğenildiğini gördüm. Denemeye başladıktan sonra iyi ki almışım dediğim bir ürün oldu. Saçlarınızda geçici değil de kalıcı bir bakım arıyorsanız bence kesinlikle fiyatını hak ediyor. Saçlarınızı yıkadıktan sonra da gerçekten bir onarım olduğunu kendiniz de fark ediyorsunuz.

Kerastase Nutritive 8h Magic Night saç serumu en iyi etkiyi gece gösteriyor, sabaha kadar saçınızda kalıyor. Bana iki pompa yeterli oluyor, kremsi bir yapısı mevcut, kokusu çok güzel ve hemen saça nüfus ediyor. Kesinlikle saçları ağırlaştırmıyor ve yastığa bulaşma gibi bir durum da olmuyor. Gün içerisinde de isterseniz uygulayabiliyorsunuz, ben şekil vermek istediğim zamanlarda da sürüyordum. Saçlarım ince telli olduğu için nemli saçıma uyguladıktan sonra tarıyorum ve kolayca açılmasını sağlıyor.

Kerastase Nutritive 8h Magic Night Serum ürününden bir ay gibi bir süre sonra tam verimi aldığımı söyleyebilirim. Saçlarım gerçekten daha parlak ve en önemlisi daha yumuşak olmaya başladı. Rahatsız olduğum kuruluğu giderdi ve daha kolay şekil almasını sağlayarak elektriğini de yatıştırdı. Ayrıca buklelerimi de şekillere sokarak daha da belirginleştirdi.


Peki siz Kerastase Nutritive 8h Magic Night ürünü denediniz mi? Saçınızda nem eksikliği varsa ve kalıcı etki arıyorsanız bu ürüne göz atmanızı öneririm. Farklı marka ya da Kerastase ürünlerinden favorileriniz varsa benimle yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Hepinize sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum Var

  1. Saçlarım çok kurudu benim de, mutlaka deneyeceğim 🙂

  2. I haven’t tried this prodyct yet but I am glad to discover a hair serum that does not weigh down the hair.

  3. Markayı hiç denemedim ama beğenilen ürünleri olduğunu biliyorum, not aldım ben de denemek isterim 🙂

  4. Farmasinin bukleli saçlar için olan saç bakım kremini kullanıyorum oda fena değil ama bu ürünü de merak ettim.Bu ürünü nereden bulabiliriz?

  5. Güliz Yurtsever - :

    Merhaba, Ben de bu ürünle ilgili çok yorum okudum. Fiyatı dışında hepsi olumlu yorumlardı. Saçlarım aynı sizin saçlarınız gibi, kuru, bol elektrikli, zayıf. Benim sormak istediğim, her akşam mı kullanmalıyız yoksa banyodan banyoya mı?

tr_TRTurkish