Caudalie El Ve Tırnak Bakım Kremi Yorumlarım


Herkese merhabalar,

Kış ayları yaklaşırken Caudalie El Ve Tırnak Bakım Kremi Yorumlarımı sizlerle paylaşmak istedim. Kuru bir cilt yapısına sahip olduğum için el kremleri yaz kış vazgeçilmezlerim arasında yer alıyor. Özellikle kışın bitirdiğim kremlerin haddi hesabı yok, bu noktada genellikle merak ettiğim farklı ürünleri deniyorum. Tabii ki daimisi olduğum el kremlerim de yok değil.

Caudalie El Ve Tırnak Bakım Kremini ilk kez denedim, dudak balmıyla birlikte set halinde indirimli 40 TL gibi bir fiyata aldım. Her iki ürünü de gerçekten sevdim ve dudak balmının yazısını da hazırlayacağım. Öncelikle bir el kreminden beklentilerimden bahsetmek istiyorum. Benim için nemlendirici özelliği tabii ki çok önemli fakat yapış yapış his bırakmaması da bir o kadar önem taşıyor. Kesinlikle arkasında yağlı bir his bırakmıyor ve bir süre sonra rahatlıkla istediğiniz yere dokunabiliyorsunuz. Hem yoğun nemlendirsin hem de çabuk emilsin istiyorsanız bu ürünü seveceksiniz.

Caudalie El Ve Tırnak Bakım Kreminin içeriğinde antioksidan etkisi bulunan üzüm polifenolleri, karite ve avokado yağları yer alıyor. Turunç, portakal çiçeği ve portakal ağacı notalarını içeren kokusu çok hoş ağır, yoğun değil çok güzel bir üzüm kokusu var. İçeriğinden dolayı cildi beslemesinin yanı sıra onarması da başarılı. Hem el hem de tırnak kremi olması ayrı bir artı. Malum pandemiden dolayı hijyene daha çok dikkat ediyoruz ve ellerimiz artık suda daha çok vakit geçiriyor. Ellerimiz kadar tırnaklarımız da bu durumdan nasibini alıyor. Bu nedenle her yıkamadan sonra olmasa da gün içerisinde birkaç kez uyguluyorum. Etkisi geçici olmadığı için her yıkamada ellerim kurumuyor bu da zaten başarılı olduğunu gösteriyor. Kremi tırnaklarıma da uygulayabiliyor olmak pratik bir bakım sağlıyor, kütikülleri güzel bir şekilde yumuşatıyor.

Ne kadar özenli bir firma olduklarını fotoğraftan görebilirsiniz, kese çok tatlı değil mi 🙂


%98 doğal türevli içeriklerden oluşan Caudalie ürünleri ile tanışmama vesile oldu. Temiz içerikli olmasıyla hep merak ettiğim bir markaydı. İlk izlenimim de güzel olunca farklı ürünlerine de şans verdim. Peki siz Caudalie ürünlerini kullandınız mı, yorumlarınız neler? Benimle de yorum olarak paylaşırsanız sevinirim. Farklı el kremi tavsiyeleriniz varsa onları da seve seve alırım 🙂

Hepinize sevgiler

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Yorum Var

  1. Kışın el bakımı daha da önemli oluyor çok güzel bir kreme benziyor deneyeceğim:)

  2. Merak ettiğim bir marka henüz denemedim, ama kaliteli ürünleri olduğunu biliyorum 🙂

  3. markayı henüz denemedim ama anlattıklarından sonra denemek istiyorum

  4. I just love this skincare brand!

    -Ashley
    Le Stylo Rouge

  5. Bende kremde yapış yapış hissini sevmiyorum. Tavsiye için teşekkürler.

  6. Bana lazım olan bir ürün denemek isterim.❤

tr_TRTurkish