Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü Deneyimim


Merhabalar,

Bu yazımda cilt bakım rutinime eklediğim yeni bir üründen bahsetmek istiyorum. Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü’nü bir süredir kullanıyorum, Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi ile uyguluyorum. Ürünlerin detaylarına geçmeden önce firmadan bahsetmek istiyorum.

Kadın girişimciler benim her zaman hayranı olduğum kişilerdir. İşte Ozonlabs firmasının da girişimcisi bir kadın ve adı Angela Balasu Dundaralp. Daha yaşanılır bir dünya için “temiz kozmetik” alanında ürünler geliştirmiş ve bizlerle buluşturmuş. İşte beni ilk etkileyen de bu oldu. Hassas bir cildim olduğu için her ürünü cildime uygulayamıyorum çünkü alerjik reaksiyonla karşılaşabiliyorum. Bu noktada Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü iyi anlaştığım bir ürün oldu.

Her gün sabah akşam uyguladığım ürün cildimi nazik bir şekilde temizliyor. Pompalı şekilde olması güzel istediğiniz kadar ürünü alabiliyorsunuz, bana iki pompa yeterli oluyor. Köpük formunda ama sıvı oranı fazla bir ürün ve ıslattığınız yüzünüze uygularken güzel köpürüyor. Aynı zaman da Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi ile de denedim onunla çok daha etkili bir sonuç aldım. Cildimi kurutmaması ve yumuşak, nemli bir his bırakması hoşuma gitti sonrasında nemlendiriciye ihtiyaç duyduran bir gerginlik oluşturmadı. Suya dayanıklı olmayan makyajım varken de kullandığımda güzel çıkarttığını gördüm.

İçeriğini sizinle de paylaşmak istedim: Avocado Oil (Avokado Yağı), Olive Glycerides, Calendula Officials Flower Ekstrakt, Camelia Sinensis Leaf Ekstrakt, Chamomilla Recutita Flower Ekstrakt, Panax Ginseng Root Ekstrakt, Tilia Cordota Flower Ekstrakt, Pro-Vitamin B5, Vitamin E, Biotin (Vitamin H / B7), Allantoin


Avokadonun nemlendirici özelliğini çok seviyorum, aynı şekilde E vitamini de bu noktada kuru yanaklarım için güzel bir nemlendirici. Karma bir cilde sahibim ve T bölgemdeki yağlanmayı da dengelediğini fark ettim. Calendula içerikli ürünleri ayrı bir seviyorum çünkü hassas ciltli olduğum için hassasiyetin giderilmesini sağlayan bir bitki. Şunu da yine eklemek istiyorum sülfat, alkol, paraben, silikon, SLS içermeyen temiz içerikli Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü son zamanlarda vücut sağlığı için olduğu kadar cilt bakımında da büyük önemi bulunan probiyotik teknolojisi ile üretilmiş.

Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Ped’ten de kısaca bahsetmek istiyorum. Pamuklu yapıda olduğu için yüzümü çizmiyor ve nazikçe temizliyor. Peelingleri her zaman kullanamayan benim gibi kişiler varsa gerçekten çok faydalı. Ölü hücrelerden cildinizin temizlenmesini sağlıyor. Zararlı kimyasallar ve boyar maddelerden uzaklaştırılmış bir ürün. Sadece ıslatmanız ve temizleyicinizi uygulamanız yeterli. Kendisini de normal sabunla yıkamanız yeterli oluyor. Benim için güzel ikili oldular, bence markanın ürünlerine göz atın derim.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, herkese sağlıklı günler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum Var

  1. Bu tarz köpük ürünleri ben de cok seviyorum:)

  2. Çok güzelmiş bu almak isterim ?

  3. Markaya hemen bakacağım canım.Icerigi çok iyimis

  4. Bu mevsim Avusturyada hava cok sisli puslu oluyor bu da cilde yansıyor. Derinlemesine temizlik iyice önem kazandı.

tr_TRTurkish