Flormar Tekli Far – Orange Juice Görüşlerim


Merhabalar herkese,

Bugün sizlerle Flormar Tekli Far – Orange Juice görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Far paletlerinin görünümüne dayanamayan biri olarak evde oldukça stokladım fakat kullanıma gelince ne yazık ki hepsini kullanmıyorum. Kullanamama sebeplerime gelince şu şekilde açıklayabilirim.

İşe giderken far paletini yanımda taşımam zor oluyor. Çok ağırlık yapmadan küçük bir makyaj çantasının içine kullanacağım en gerekli makyaj malzemelerini koyuyorum. Hal böyle olunca büyük paletleri yanımda bulundurmayı tercih etmiyorum. Büyük çantalarda bu ürünler daha kolay taşınabilirken özellikle yazları küçük çanta kullananlarda oldukça sıkıntı yaratır diye düşünüyorum, en azından benim için durum böyle.

flormar orange juice tekli far

Diğer bir sorun ise far paletlerinde her rengi beğenmemem oluyor. İçinde gördüğüm 2-3 renge bayılarak aldığın far paletlerim öylece duruyor. Sadece evden dışarı çıkacağım zamanlarda kullanıp çıkıyorum, bu da çok fazla olmadığı için sonuçta verdiğim paraya üzülüyorum. Şu da bir gerçek ki far paletlerinin görünüşleri, ambalajları, yan yana duran uyumlu renkleri çok dikkat çekiyor dolayısıyla kendimi frenlemek de zorlaşıyor. Yine de bu konuda oldukça ilerleme kaydettim ve tekli farları tercih etmeye başladım.

Son zamanlarda en fazla kullandığım far renklerini düşünerek onlara uygun tekli farlar satın alın. Bunlardan en vurucu olanı Flormar Orange Juice tekli far oldu. Yaz yaklaşırken daha cıvıl cıvıl renklere bakar oldum, bu sırada gördüğüm bu farı hemen aldım. Turuncuyu makyajda çok seviyorum, Flormar Orange Juice oldukça iddialı bir turuncu, bu nedenle henüz tam olarak rengi göstererek kullanmadım.

flormar orange juice

Pigmentasyonu o kadar iyi ki resimde de göreceğiniz üzere ilk dokunuşta bile hemen rengi veriyor. Dolayısıyla ben de günlük makyajımda hafif kullanıyorum ve cildime renk katıyorum. Diğer bir özelliği ise kesinlikle tozutma probleminin olmaması, rahatlıkla sürüyorum ve birikinti gibi bir sıkıntıyla da karşılaşmadım. Kalıcılığı da benim için yeterli düzeyde, yeniden tazeleme ihtiyacı duymuyorum. Hafif renk vermesi için fırça yerine parmağımı kullanmayı tercih ediyorum, içinde aynasının da bulunması işimi kolaylaştırıyor. Pratik ve hafif olmasıyla hep çantamda, başka renklerini de edinmeyi düşünüyorum.

Siz de beğendiniz mi, genellikle hangi renk farları tercih edersiniz?

Bloguma abone olarak yeni yazılarımı takip edebilirsiniz, sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 Yorum Var

  1. Bu renkleri kendime yakıştıramıyorum . Genelde koyu renkler tercihim. Dediğin gibi taşınabilir olması güzel . Güle güle kullan canım

  2. Cok guzel bir turuncu cok.sevdim ben 🙂

  3. Çok canli neseli bir renk ?

  4. Rengine bayıldım nasıl güzel bir turuncu bitanemm <3 Flormarın tekli farlarını ben de çok başarılı buluyorum 🙂

  5. Rengine bayıldım nasıl güzel bir turuncu bitanemm <3 Flormarın tekli farlarını ben de çok başarılı buluyorum 🙂

  6. Turuncu rengiyle harika görünüyor.Güle güle kullan ♥

  7. Turuncu rengiyle harika görünüyor.Güle güle kullan ♥

  8. Nasıl güzel bir tonu var. Aynısından ben de aldım, yazın daha sık kullanırız gibime geliyor 🙂

tr_TRTurkish