Bepanthol Dudak Bakım Kremi Yorumlarım


Merhaba,

Herkese mutlu haftalar, bugün sizlere Bepanthol Dudak Bakım Kremi hakkındaki düşüncelerimden bahsedeceğim. Bepanthol cilt bakım kremini bilmeyeniniz yoktur sanırım, yıllardır baş yanımdan ayırmadığım bir ürün. Görüşlerime “Bepanthol Cilt Bakım Kremi Yorumlarım” yazımdan ulaşabilirsiniz.

Bepanthol dudak bakım kremi de çıkardığını duyunca inanılmaz sevinmiştim. Cilt kremini dudağıma da kullanıyordum oldukça iyi geliyordu. Direkt dudak ürünü çıkarmış olması hemen almama neden oldu. Bepanthol dudak bakım kremiyle ilgili ne yazık ki güzel şeyler söyleyemeyeceğim, benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.

Bepanthol dudak kremini 3-4 defa denedim ve bir kenara attım. Cilt kremiyle bile daha iyi sonuç alıyordum. Neden memnun kalmadığımı da ayrıntılarıyla açıklayayım. Dudaklarım da cildim gibi oldukça kuru, dolayısıyla bana yeterli bir ürün olmadı. Cilt kreminden aşırı memnun kaldığımdan dudak kreminin de çok iyi performans göstereceğini düşündüğümden bu duruma üzüldüm.

Bepanthol dudak bakım kremi

Ürünü ucundaki yuvarlak yapısından dolayı kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. Ortasında ufak bir delik var ve istediğiniz miktarda sıkarak sürebiliyorsunuz, bu anlamda gerçekten kullanışlı bir ürün olmuş. Boyutunun ufak olması ve hafifliği de yanınızda rahat taşımanızı sağlıyor. Bendeki etkisine değinecek olursam sürdüğümde ürünün rahatlattığını hissediyorum, daha sonra ise dudaklarımda yarık şekillerde kuruluk görünümünü daha da arttırdığını fark ettim. Sürdüğüm krem iyice emilmiş ve dudaklarımdaki nem yok olmuş duruyordu. Genellikle akşam uyumadan önce sürüyor ve sabah kalktığımda bu durumla karşılaşıyordum. Halbuki cilt bakım kremini sürdüğümde yumuşacık ve nemli dudaklarla uyanıyordum. Dolayısıyla dediğim gibi benim beklentimi karşılamadı.

Peki siz Bepanthol dudak bakım kremini kullandınız mı ve memnun kaldınız mı?

Sitemin sağdaki abone ol kısmına mail adresinizi girerek, paylaştığım yazılardan haberdar olabilirsiniz.

Sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum Var

  1. Ben de bunu merak ediyordum ama gerek yokmuş demek ki :))

  2. Ben de bunu merak ediyordum ama gerek yokmuş demek ki :))

tr_TRTurkish