Loreal Paris Excellence Saç Boyası 6.66 Deneyimim


Loreal Paris Excelence Boya 6.66

Merhabalar,

Bugün yazı konuğum olarak saç boyasını seçtim, size yaşadığım deneyimi anlatmak istiyorum.

Özellikle Instagramdaki blogger arkadaşlarım kızıl saça döndüğümü bilirler. Kızılı gerçekten çok seviyorum, her ne kadar zahmetli bir kullanımı olsa da…

Loreal Paris Excelence Boya 6.66

Gratis‘teki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü indirimini tabii ki kaçırmadım ve hemen ihtiyaç alışverişimi yaptım. Bu alışverişimin içinde çok beğendiğim bir boyası da yer aldı. Loreal Paris Excellence Boya 6.66’yı görür görmez vuruldum.

Aslında saçlarımı kuaförde açtırmış ve boyatmıştım fakat Loreal Excellence Boya 6.66 Koyu Kumral Yoğun Kızıl rengini görünce denemek istedim, iyi ki de denemişim diyorum. Ben ve çevremdekiler de çok beğendi, sonra tabii 2 kutu daha buldum ve stokladım.

Loreal Paris Excelence Boya 6.66

Öncelikle biraz Loreal Paris’in boyasından ve kullanımından bahsetmek istiyorum. Daha sonra da boyanın bendeki sonuçlarına geçeceğim. Loreal ürünlerini çok severek kullanıyorum. Daha önce de casting serisinden saç boyası kullanmış ve deneyimlerimi paylaşmıştım. Okumak isterseniz “Loreal Casting Creme Gloss Saç Boyası Deneyimim” yazımdan ulaşabilirsiniz.

Loreal Excelence Boya kızıl Loreal Excelence Saç Boyası kızıl Loreal Excelence Boya kızıl 6.66

Boya markaları olarak benim en beğendiklerim Loreal ve Koleston. İstediğim renk Loreal’de olduğu için onu tercih ettim. Ürünün içeriği gerçekten çok iyi hazırlanmış, her şey düşünülmüş. Kutudan 4 adet ürün çıkıyor. 1 numara saçları korumaya yönelik bir bakım serumu, 2 numara boyanın kendisi, 3 numara oksidan kremin olduğu boyayı da koyduğumuz şişe ve 4 numara ise boyayı yıkadıktan sonra saça kullanılan besleyici balsam oluyor. Eldivenlerinin çok kaliteli olduğuna değinmek istiyorum, kalınlığı ve yumuşaklığı oldukça ideal. Bazı eldivenler o kadar ince ki tırnaklardan dolayı delinebiliyor ve parmaklar ya da daha kötüsü tırnaklar boyanabiliyor, daha önce yaşadım çok moral bozucu bir durum.

Loreal Paris Excelence Boya 6.66   Loreal Paris Excelence Saç Boyası   

Boyayı oksidan krem ile iyice çalkalayıp karıştırdıktan sonra ucunu değiştiriyorsunuz ve tarak gibi olan ucu takıyorsunuz. Bu uca bayıldım, boyanın çok rahatve eşit bir şekilde saça sürülmesini sağlıyor. Boyayı uyguladıktan sonra 30 dakika bekleme süresi öngörülüyor, ben de bu talimatlara uydum. Ben sonuçtan çok memnun kaldım, tam beklediğim gibi bir renk oldu ve uzun süre bu rengi kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. Peki siz ne dersiniz, beğendiniz mi? Yorumlarınızı paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 Yorum Var

  1. Kızıl sana çok yakışıyor bitanemm çok beğendim 🙂 Kolestonu’da çok başarılı buluyorum ben de özellikle kahverengi tonlarında istediğim renk tonunu elde edebiliyorum 🙂 Mutlulukla kullan kuzumm 🙂

  2. Kızıl saçı çok beğeniyorum ama boyatmaya da korkuyorum. Bir türlü sarıdan vazgeçemiyorum

  3. çok yakışmış renk canım 🙂 seni takibe aldım bena da bekliyorum

  4. Çok yakışmış canım benimm?

  5. Renk çok güzelmis. Çok kullandim bu markayi.

  6. Çok güzel bir kızıl, birkaç yıl önce ben de kızıl tonlarını kullanmıştım, boya olarak da en güvendiğim markaların başında geliyor, güle güle kullan canım güzel saçlarını 🙂

  7. Kızıl kesinlikle favorim.Hele gün ışığında harika görünüyor…

  8. Bu markanın başka renk versiyonlarını kullanıyorum. Gayet başarılı hep böyle devam etmesini diliyorum.

  9. Mtb ben daha kotu bir kizil istiyorm. Viyole kizil. Loreal yogun mor kizil aldim. Siyah gibi duruyor sacim.koyu bordomsu viyole kizil oksun diye 6.66 yi boyasam.olur mi? Siz de acik bir renk olmus acaba bende koyu olur mu? Sizin boya oncesi taban renginiz neydi?

tr_TRTurkish