Flormar Calcium Gel Tırnak Bakım Ürünü


Merhaba herkese,

Umarım keyifli bir hafta geçiriyorsunuzdur. Bu yazımda Flormar Calcium Gel Tırnak Bakım ürününe yer vermek istedim. Tırnak bakımı biz kadınlar için son derece önemli, özellikle benim gibi suyla çok iç içeyseniz bu ürüne göz atabilirsiniz.

Malum su ile çok temas halinde olan tırnaklar çabuk yıpranıyor, incelip kırılıyor. Kalsiyum içeren bu ürün tırnakları güçlendirirken, hasara karşıda direncini arttırmayı vaadediyor. Benim uzun süredir kullandığım ve çok memnun kaldığım bu ürünü tırnaklarıma sık sık uyguluyorum. Ojeleri çok seven ve sürekli süren biri olarak mutlaka tırnak bazı kullanmam gerekiyor. Oje öncesi sürülen tırnak bazı tırnakların daha az zarar görmesini sağlıyor, bu nedenle siz de önemsemeyenlerdenseniz mutlaka kullanmanızı öneririm. Bir de oje öncesi tırnak bazı uygulamak bence ojenin daha kolay sürülmesini sağlıyor. Tırnak yüzeyindeki sorunları en aza indiriyor. Böylece sonuca bakıldığında daha pürüzsüz bir görünüm ortaya çıkıyor.

Flormar Nail Care Calcium Gel’i kullandığımdan bu yana tırnaklarımın eskisi kadar sararmadığını ve daha canlı durduğunu gözlemledim. Çok önceleri ojeyi direkt tırnağıma uygulardım ve sonrasında çıkarırken tırnaklarımın sarardığını ve yıpranıp, inceldiğini görürdüm. Hatta hep üstlerden hep soyulur bazen de kırılırdı. Bu ürünü kullandığımdan bu yana hiçbir sorun yaşamadığımı söyleyebilirim. Ayrıca koyu renk ojelerin tırnak yüzeyinde bıraktığı renk sorunuyla da karşılaşmadım.

Sürdüğüm ojeleri 2-3 günden fazla tutmuyor hava alması için çıkarıyorum. Bu arada tırnaklarımı dinlendiriyor ve tekrar oje süreceksem tırnak bazını tek kat uyguluyorum. İsterseniz 2 kat da sürebilirsiniz. Genellikle tek başına kullanılacaksa 2 kat oje altından sürülecekse tek kat uygulanmasının yeterli olacağı öneriliyor.

Rengi şişede mavi görünse de gözünüzü korkutmasın tırnakta şeffaf ve parlatıcı gibi duruyor 🙂 Güzel ve kalın yapılı bir ürün ve oldukça bereketli. Genel olarak Flormar ojelerinde olduğu gibi kalsiyum jel ürününde de çabuk kuruma sorunuyla karşılaşmadım. Fiyatı sanırım 8 TL civarındaydı, indirimde daha da uyguna satın alınabilir.

Flormar kalsiyum jel tırnak bakım ürünü benim favori ürünlerim arasında bulunuyor. Peki siz de deneyimlediniz mi? Yorumlarınız neler oldu? Paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Yorum Var

 1. Ben mavi rengine de bayıldım ki zaten mavi değilmiş:)))güle güle kullan Yeliz’ciğim. Teşekkürler, emeğine sağlık:)

 2. O su ile bolca haşır neşir olanlardan biri de benim :))) Kullanmadım ama favori diyorsan bakılabilir 🙂

 3. Flormar’ın bu ürününü kullanmadım ancak başka markaların benzer ürünlerini ihmal etmeyip kullandığımda olumlu etkisini gördüm bende ♥

 4. Kelebek Etkisi - :

  Alip kullanmayi unuttugum urunlerden evde kac tane var bilmiyorum

 5. oje kullanmıyorum ama güzel bir öneri

 6. Ben de aynı dertten muzdaribim. Artık tırnaklarımı hiç uzatamıyorum. Hatta bir tanesi az evvel kırıldı. 🙁 Deneyebilirim ben de.

 7. Bende kullandım bunu ve memnunum.

 8. Bende sararma yok ama cok zayif tirnaklarim uzatamiyorum dogru duzgun belki bendede ise yarar bir deneyeyim

 9. tırnak bakım ürünü kullanmıyorum ama görüntüsüne bayıldım 🙂

 10. Bu ürün tam benlik. Kesinlikle denemek isterim ?

 11. Kelebek etkisi - :

  Bu tür urunleri kullanmak cok zor benim icin❤

 12. Renkli ojelerin tırnakta yer etmemesi güzel.?

tr_TRTurkish