Cake Beauty The Gloss Şekillendirici Kuru Yağ Yorumlarım


Herkese merhaba,

Bu yazımda bir süredir deneyimlediğim ve memnun kaldığım Cake Beauty The Gloss Şekillendirici Kuru Yağ yorumlarımdan bahsetmek istedim. Saçlarım boyalı ve çok kuru bir yapıya sahip olduğundan farklı farklı saç ürünlerini araştırarak deneyimliyorum, bunlardan biri de daha önce olumlu yorumlarını okuyup şampuanını kullandığım ve memnun kaldığım Cake Beauty markası oldu. Aynı markanın kuru yağını da görünce çok merak ettim.

Çok yağlı ürünleri kullanmayı ne yazık ki sevmiyorum, bu noktada kuru yağlar kurtarıcım oluyor. Cake Beauty kuru yağ ürünü sprey formda ve boyut olarak da 120 ml şeklinde, 75 TL gibi bir fiyata almıştım. Sprey şeklinde olduğu için kullanım kolaylığı sunuyor, çok fazla değil az miktarda almanız yeterli oluyor ve bu sayede uzun süreli kullanılabilecek saç ürünlerinden biri diyebilirim.

Saçınıza uygularken mis gibi vanilyalı kek kokusu buram buram etrafı sarıyor, elime 2 fıs sıkıyorum ve birbirine yaydıktan sonra saçlarımın boy ve uçlarında hafif hafif gezdiriyorum. İhtiyaç duydukça ya da duştan çıktığımda uyguluyorum ve hem buklelerim şekle giriyor, hem elektriğini alıyor hem de parlaklık sağlayarak canlı bir görüntü sunuyor.

Az kullanıldığı için saçınızda kesinlikle ağırlık hissi yaratmıyor, durulamaya gerek kalmıyor ve bir süre sonra yağı çektiği için yağlılık hissi de oluşmuyor. Benim gibi ince telli ve duş sonrası açamadığınız saçlarınız varsa da bu ürünü çok seveceksiniz, tarama öncesi çok güzel bir yumuşaklık sağlıyor. Düzenli kullanımda saçlarınızın gerçekten nemlendiğini fark ediyorsunuz çünkü içeriği oldukça zengin ve bakım yapıyor.

Hindistan cevizi yağı, avokado yağı ve macademia yağı içeren Cake Beauty kuru yağı isterseniz şekillendirme öncesi de kullanarak ısıdan koruyabilir, sonrasında da hafif sürerek daha pürüzsüz bir sonuç elde edebilirsiniz. Markayı temiz içerikli olduğu ve vegan ürünler sunduğu için de tercih ettim. Paraben, sülfat, ftalat gibi zararlılar içermiyor, hayvan dostu olmasıyla da zaten kalbimi kazandı.

Peki siz markanın ürünlerini daha önce kullandınız mı? Sizin de böyle bir ürün arayışınız varsa Cake Beauty The Gloss Şekillendirici Kuru Yağ’a şans vermenizi öneririm.

Sevgiler ?

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum Var

  1. Daha önce başka bir markanın kuru yağını kullanmış memnun kalmıştım.Özellikle saç uçlarımı nemlendirmek için deneyebilirim.Sevgiler

  2. Tavsiyen için teşekkürler mutlaka deneyeceğim 🙂

tr_TRTurkish