Mustela Hydra Bebe Body Lotion Düşüncelerim


Merhaba bu yazımda Mustela Hydra Bebe Body Lotion ile ilgili düşüncelerime yer vereceğim.

Bebeğim doğduğundan bu yana Mustela markasını güvenle kullanıyorum. Daha hamileyken şampuan, vücut losyonu, pişik kremini ve yağını içeren çanta içindeki setini almıştım. O gün bugündür de bittikçe almaya devam ettiğim ürünlerden biri, anne ve anne adaylarını bilgilendirmek amaçlı yazı yazmak istedim.

Biraz yüksek fiyatlı bir marka olsa da bebeğiniz için en iyisini tercih edeceğinizi biliyorum. Ayrıca gramajları yüksek ve çok az miktar bile yeterli geldiği için aslında uzun süre kullanabiliyorsunuz. En güzel yanı ciltte herhangi bir alerji, tahriş vs. yapmaması çünkü organik içeriklere sahip bir marka. Demir’in cildi benim gibi beyaz, kuru ve çok hassas olduğundan bu şekilde devam ediyorum ve risk almak istemiyorum.

Mustela nemlendirici vücut losyonunun pompalı olmasını seviyorum uygulaması çok kolay oluyor. Pompoları çok sağlam ve bozulmuyor, ürün bitene kadar güzel alabiliyorsunuz içinde çok fazla ürün kalan ambalajlardan değil. Losyonun kıvamı yumuşacık ve kolayca yayılıyor, sürdüğünüz anda çok güzel ferahlatıp, rahatlatıp, yatıştırıyor. Bazen ellerim çok kuruduğunda uyguluyorum ve etkisi çok güzel.
Demir’e genellikle duş sonrası kullanıyorum ve gerçekten yeterli geliyor. Bazen de örneğin bir yerini çok kaşıyorsa bacağını, kolunu vs. hemen sürüyorum ve daha kaşımıyor rahatladığını, kuruluktan kaşındığını o zaman anlıyorum. Organik avokado içerdiğinden nemlendirmesi inanılmaz başarılı ve uzun süre kalıcı olması büyük avantaj. Cilt tarafından hızlıca emiliyor ve kesinlikle yapış yapış bir hissiyat bırakmıyor. Kendine özgü çok hoş bir kokusu var.

Mustela losyon içeriğinde nemlendirici içerikli shea yağı, badem yağı, E vitamini, bitkisel gliserin ve jojoba yağı bulunuyor. Cildin nem seviyesini koruma amacında olan ürün aynı zamanda cilt bariyerini de koruma görevi üstleniyor. Sürdükten sonra yumuşacık yapıyor ve ferahlatan, yatıştıran etkisi de olduğundan bebeğiniz çok rahatlıyor siz de farkı görüyorsunuz.

Mustela Hydra Bebe Body Lotion ile ilgili düşüncelerim bu şekilde, peki siz markanın ürünlerini kullanıyor musunuz, seviyor musunuz? Yorumlarınız benim için çok değerli. Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

30 comments on “Mustela Hydra Bebe Body Lotion Düşüncelerim

 1. tanza erlambang on said:

  sound a great product…

 2. Sounds like a great baby lotion.
  Thanks for sharing!

 3. kathy leonia on said:

  very good item;)

 4. Cakes para ti on said:

  ¡¡Hola!! En mi casa la Mustela ha sido siempre un clásico. Recuerdo que mi madre se la compraba a mi hermana pequeña cuando era un bebé y después la seguimos comprando para rozaduras o cuando se nos irritaba la piel por cualquier causa. Es un buen producto. Besitos.

 5. It’s a very good brand. Have a nice day

 6. Bebe losyonları mis gibi de kokar. Detaylı bilgilendirici yazı için teşekkürler ????

 7. I know this brand. My son used it when he was a baby.

  Kisses

 8. Sounds a great product.
  Thanks for sharing.

 9. anies on said:

  finding the right lotion can be a top priority, and Mustela seems to understand that well…

 10. I know the brand, it is certainly an excellent product.
  Thanks for sharing

 11. Klingt sehr gut, kannte ich noch nicht. Danke für die Vorstellung. LG Romy

 12. tanza erlambang on said:

  have a great day

 13. Thank you for sharing with us! Have a great weekend!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

 14. Oh I have heard really good things about this brand. I have bought this for coworkers for a baby showers.

  Allie of
  http://www.allieny.com

 15. Love this baby lotion ♥♥♥

  Have a great week ahead!