Benefit Galifornia Allık Düşüncelerim


Merhabalar,

Bugünkü yazımda makyajların tamamlayıcısı allıktan bahsedeceğim. Benefit Galifornia Allık, Sephora online indiriminden faydalanarak set halinde uygun fiyata aldığım bir ürün oldu. Uzun zamandır aklımda olan bu ürünü çok merak ediyordum. Biz bloggerların ürün deneme çalışmaları ve size aktarmak istediklerimizden dolayı tek bir ürüne bağlı kalamıyoruz. Benim ayrıca bir süre sonra hevesim de geçiyor ve farklı renk tonlarını denemek istiyorum. dolayısıyla alacağım ürünleri genellikle küçük boy tercih ediyorum. Hem yanımda taşıması kolay oluyor hem de çoğunlukla biteremediğim için ziyan olmuyor. Tabii ki fix bittikçe aldığım ürünler de var, bu ayrı bir konu.

Gelelim Benefit Galifornia Allık düşüncelerime… Öncelikle ambalaj görünümlerinin etkilemediği kadın var mı bilmiyorum 🙂 Ben ürün içerisinin yanı sıra dışına da çok önem veriyorum. İtiraf ediyorum sırf ambalajından dolayı aldığım ürünler oldu 🙂

Pratik ürünleri sevdiğimi daha önce de söylemiştim. Allığı açtığımda içerisinde hem aynası var hem de küçük fırçası çıkıyor, böylece ekstra bir fırça taşımanıza gerek kalmıyor. Güneş baskısı ile ışıltıları tam da güneşi yansıtıyor. Pembe bir allık olmasının yanı sıra içerisinde dore ve sedefli pigmentleri var. Bu sayede aydınlık ve doğal canlılıkta bir görünüm de yaratıyor. Bence ekstra bir aydınlatıcı kullanmaya da gerek kalmıyor.

Pigmenti orta seviyede diyebilirim, ben kendi fırçasını değil farklı bir mini bir fırça kullandım, üründen biraz fazla almak gerekiyor. Ayrıca gün içerisinde yenileme ihtiyacı duyuyorum. Kullandığım kozmetik ürünlerinin güzel kokması da benim için önemli bir detay. Kutuyu açtığımda hafif pembe greyfurt ve vanilya kokusu geliyor, çok hoş ve güzel bir his veriyor.

Benefit Galifornia Allık’ı fotoğrafta gördüğünüz üzere set halinde edindim. Ürünler tek fiyatıyla kıyaslandığında oldukça uyguna geliyor. Mini de olsalar uzun süre kullanılacak ürünler. Fiyatı 275 TL olan bu seti ben çok sevdim.

Peki sizin favori Benefit ürünleriniz hangisi? Yorum olarak paylaşırsanız çok sevinirim.

Bloğumun sağ tarafında bulunan “Abone Ol” kutucuğu ile yeni yazılarımdan mail yoluyla haberdar olabilirsiniz.

Hepinize mutlu haftalar, sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 comments on “Benefit Galifornia Allık Düşüncelerim

 1. Makyaj ipuçları ve ürün tanıtımı için editöre teşekkür ederiz.

 2. Очень красивый дизайн! Мне понравились эти румяна ))

 3. I love Benefit! Thanks for sharing!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

 4. Benefit’in allıkları çok güzel oluyor. Ambalajı, rengi harika, güle güle kullan 🙂

 5. Daha önce hiç beni affet denemedim alırsan set alırım sanırım ama rengi güzelmiş

 6. Im never hawe this blush. :/

 7. Benefit gallifornia allığın rengi de ambalajı da cok güzel.

 8. Ben Benefit’in Ka-Brown kaş boyasını kullanıyorum çok memnunum kaşlarım tüm gün boyalı dolaşıyorum:)
  Bu allığı kullanmadım ama küçük olması kokusu ışıltısı avantajlı yanları sanırım:)