The Body Shop El Kremi-Mango


Herkese yeni bir haftadan merhabalar,

Bu yazımda The Body Shop El Kremi Mango çeşidinden bahsetmek istedim. Soğuklar iyiden iyiye kendini hissettirmeye başlamışken benim için el kremleri de görünüşe çıkmaya başlıyor. Yazın çok fazla kullanmasam da kışın kuruyan ellerim için el kremi kullanmak şart oluyor. Aksi durumda sertleşiyor ve pul pul dökülüyor.
The Body Shop Mangolu El Kremi’ni geçtiğimiz kış da alıp kullanmış ve çok memnun kalmıştım. Bu sene yeniden almaya karar verdim. Mango kokusunu benim gibi siz de seviyorsanız çok beğeneceksiniz. Çilekli kokusunu da denemiş ve sevmiştim, daha pek çok kokusunu bulmanız mümkün.

Kokuları gerçekten yoğun ve oldukça kalıcı. Yoğun derken beni bayacak şekilde bir yoğunluğunun olmadığını belirtmeliyim. Hoşuma gidiyor ve ağır gelmiyor. 30 ml olan boyutunu aldım, indirimle 20 TL’ydi. Bilerek bu boyutunu tercih ettim ki çantama da rahatlıkla atabileyim. Zaten ürünü çok bol kullanmanıza gerek yok. Jel krem yapıda bir ürün olduğu için aksine az miktar sıkmak gerekiyor. Kolayca daha büyük bir alana yayılmaya başlıyor.

Mango tohumu yağı ve shea yağı ile ellerinizi besleyen The Body Shop El Kremi kesinlikle yağlanma yapmadan besliyor. Bir el kreminde çok dikkat ettiğim yapış yapış hissine de rastlamadığımı belirtmeliyim. Elleriniz anında yumuşacık ve pürüzsüz oluyor, cildiniz tarafından hızlı bir şekilde emiliyor.

Bu yönüyle uzun süre bitmeyen bir ürün. Performans ve fiyat dengesine baktığımızda da gayet iyi. İndirim zamanlarını takip ederek siz de alabilirsiniz. Sık sık indirim ve farklı kampanyaları olduğu için e-bültenine kaydolmanızı tavsiye ederim.

The body shop markasının farklı ürünlerini de denemek istiyorum. Vegan ürünlerinin olması ve hayvanlar üzerinde test yapmıyor olması benim için çok ama çok önemli bir detay. Eminim ki sizler için de önemli. Son zamanlarda farklı markaların da vegan ürünlere yöneldiği ve o yönde seriler çıkardığını görüyor, mutlu oluyorum. Umarım önümüzdeki zamanlarda tüm firmalar bu detaya dikkat ederek ürünlerini sunmaya başlar. Biz de gönül rahatlığıyla kullanabiliriz.
Yeni yazımda görüşmek dileğiyle.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 Yorum Var

 1. Bu markanın ürününü denemedim ama Locciatane i tek geçerim ipeksi bir pamuk yumuşaklığında yapıyor eli ✌️

 2. Body shop un kremlerine bayılırım ?

 3. Canım ben instagram kullanmıyorum
  Buradan takip ediyorum
  Blogda açıklayıcı bilgiler ve kullanıcı deneyimleriniz bize rehber oluyor
  çok teşekkür ederiz

 4. Yağlanma yapmadan elleri yumuşatıyor olması çok güzel. Ben sadece kokusuna takıldım baskın mı diye

 5. Kokusunu çok merak ettim

 6. Aynen ya hayvanlar üzerinden denenmesin artık,vegan ürün olması önemli ?

 7. Şu mevsimd eo kadar ihtiyaç duyuluyor kremlere.. Mango kremi çanta boyu olarak alıp denemeliyim. Teşekkürler..

tr_TRTurkish