Watsons Ganimetlerim: Maybelline Ruj ve Sally Hansen Oje


Bugün ki Watsons alışverişimde ürünlerini çok beğenerek kullandığım Maybelline ve Sally Hansen markasının ürünlerini satın aldım.Kış aylarında koyu renk rujlar açık renklere göre benim gözümde daha hoş duruyor. Özellikle nude tonlarda rujlar ise favorim. Maybelline standına bakarken Maybelline Color Sensational 745 Wooden Brown ruju farkettim denediğimde ise rengine bayıldım. Son bir tane kalan ürünü hemen aldım. Kahve tonlarında olan bu rujun kokusu muhteşem. Sürülümü çok kolay ve yumuşacık.

Maybelline Ruj


Dudakları gerçekten çok güzel nemlendiriyor. Benim gibi kuru dudaklara sahip olanlar için biçilmiş kaftan diyebilirim. Kesinlikle çantamdan ayırmayacağım bir ürün. Hem gündüz hem de gece makyajında tercih edilebilir bir renk. Özellikle koyu göz makyajıyla birlikte kullanılırsa tadından yenmez:) Fiyatı ise 16 TL.


Maybelline Ruj


Sally Hansen’a geldiğimizde ise ürünün ismi shell we dance. Sally Hansen’ın ojelerini gerçekten çok beğeniyorum, kalıcılık ve renk açısından gayet kaliteliler. Oje çıkarıcısı ile ilgili yorumlarımı da Sally Hansen Oje Çıkarıcım yazımda paylaşmıştım.

Fiyatı bir ojeye göre pahalı gelebilir ama gramı ve uzun süre dayanması düşünüldüğünde bence tercih edilebilir. Açık renk oje sevenler için ideal bir renk.


Sally Hansen Oje


Resimde de gördüğünüz gibi daha çok French oje gibi duruyor. Tırnağınızın rengine göre tabii ki renk tonu farklı olacaktır. Bana çok açık geldiği için 2 kat yetersiz oldu, o yüzden 3 kat sürdüm. Kalın fırçası sayesinde kolay sürülüyor ve topaklanma vs. kesinlikle yapmıyor. Fazla kat olmasına rağmen kuruması ise gayet iyiydi. Fiyatı ise 20 TL.

Sally Hansen Oje
 

Kısacası iki ürünümü de çok sevdim ya siz:)

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum Var

  1. Rujun rengi cok guzel duruyor:)

tr_TRTurkish