Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu / Çiçek Bahçesi


Merhaba herkese,

Bugünkü anlatacağım keşfim Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu’nun Çiçek Bahçesi kokulusu olacak. Hijyen her ortamın olmazsa olmaz konusudur, hijyen deyince demirbaş ürünlerden biri de çamaşır suyu oluyor.

İtiraf etmeliyim ki çamaşır suyu kokusundan hiç haz etmiyor fakat mecburiyetten kullanıyordum. Evet geçmiş zaman olarak söyledim çünkü Vissmate markası ile tanışınca çamaşır suyu kokusunun çekilmez kokusunu almadım.

Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Çiçek Bahçesi’nde aşırı rahatsızlık veren koku yok, artık ürünü döküp bekletirken o ortamdan kaçmak zorunda kalmıyor. Ne genzimi yakan ne de nefes almamı engelleyen bir kokusu var. Artık benim birincil temizlik ürünüm oldu, kesinlikle vazgeçilmezim diyebilirim. Hatta isim vermeyeceğim yıllardır kullandığım üründen bile vazgeçtim.

Benim için en önemli şeylerden biri kokuydu, bundan bahsettim. Diğer önemli nokta ise tabii ki temizliği… Kokusu gibi temizliği konusunda da benim açımdan sınıfı geçti. Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyunu banyo musluklarına döktüm ve bekletmeden süngerler yavaşça sildim. Yoğunluğu gerçekten çok iyi su gibi hemen akıp kaybolmuyor.

Ovalamama bile gerek kalmadan parlak ve temiz bir sonuç elde ettim, öncesi ve sonrası fotoğraflarını da yazıya ekledim.

 

Ürünün doğrudan kullanım alanları arasında; klozet, lavabo, küvet, duşakabin, musluk, mutfak tezgahı, kesme tahtası yer alıyor. Sulandırarak ise; ve banyo fayansları, yerler, temizlik bezleri ve süngerlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca çamaşırların elde ve makinede yıkamasında da tercih edilebiliyor.

Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyunu tabii ki hijyen konusunda en önemli yerlerden biri olan klozette de denedim, onun resmini koymak istemedim ama orada da sonuç çok başarılı oldu 🙂

Siz de çamaşır suyundan rahatsız oluyorsanız kesinlikle Vissmate markasına göz atmanızı öneririm. Sanırım bazen yeniliklere açık olmak gerekiyor, ben bu konularda genelde bir markaya takılır kalırım demek ki yapmamak gerekiyormuş.

2015 yılından bu yana faaliyet gösteren Vissmate markasını tereddütleriniz varsa sitesinden de detaylıca inceleyebilirsiniz.

Peki siz Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu ya da markanın farklı ürünlerini denediniz mi? Yorumlarınız neler oldu, paylaşırsanız çok sevinirim.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 Yorum Var

 1. Hiç denemedim ama kırmızı renk şeyler beni itiyor:( niye bilmiyorum psikolojik bir şey sanırım….güle güle kullan:))

 2. özellikle kokusu beni rahatsız etmediği için çok severek kullanıyorum vissmate’i..

 3. Benim de kullanıp beğendiğim bir ürün ?

 4. Konu temizlikse hemen okurum 🙂 Markanın farklı ürünlerini kullanıyorum ama satışta bulabilirsem bir yerlerde çamaşır suyunu da alır denerim.Çamaşır suyu kokusundan bende çok hoşlanmam bu arada …

 5. Çok başarılı bir ürün <3

 6. Great effect, I must remember this brand 😉

 7. Bu markayla hic bir yerde karşılaşmıyorum nedense. Heryerde bi domestos almis basini gidiyor.

 8. Tertemiz yapmış ?❤️

 9. Uzun süredir severek kullanıyorum evimde 🙂

 10. Esim çamaşır sularına çok karşı ama çaktırmadan bende kullanıyorum :)/vissmate güzel temizliyor

 11. Denemek lazım canım 🙂 burda varmı gerçi bilmiyorum ama ?

 12. Bir kere denedim ve koku çokta rahatsız edici değildi ancak tam istediğim sonucu vermedi. güle güle kullanın…

 13. Bu markayı kullandım ben rakiplerini aratmıyor kaliteli.

 14. ben de çok memnun kaldım

 15. Looks very interesting ! Thanks for sharing)

 16. Oğlum doğduktan sonra çamaşır suyunu çok az kullanmaya başladım. Ama çamaşır suyu olmadan da olmuyor. Bu markayı hiç kullanmadım bitikten sonra bu markayı denemek isterim ?

 17. Kuzum bayağı etkili bir ürünmüş, vissmate’i kesin deneyeceğim 🙂

 18. aaaaa ben de banyo temizliğinde ve bazen mutfakta mecburen çamaşır suyu kullanıyorum. Kokusu ile ilgili de ciddi sorun yaşıyorum. Ne zaman kullansam sonrasında çok başım ağrıyordu. Eeee bir de bunu deneyelim bakalım.

 19. kelebeketkisi39 - :

  Her zaman kullandığım bir ürün severim

tr_TRTurkish