Splat Biocalcium Diş Macunu Düşüncelerim


Merhabalar,

Splat Biocalcium Diş Macunu ürününü bugünkü yazı konuğum olarak seçtim. Ağız ve diş sağlığının hayatımızdaki yeri oldukça büyük. Her birimizin farklı şikayetleri olabiliyor, bu açıdan dişleriniz için doğru olan ürünü kullanmanız büyük önem taşıyor.

Diş macunu ve fırçası konusunda farklı markaların ürünlerini de deniyorum. Şampuan da yaptığım gibi diş macununda da değişiklik yapıp tek bir ürüne bağlı kalmıyorum. Öncelikle benim ağız ve dişlerimde muzdarip olduğum konulardan bahsetmek istiyorum ve daha sonrasında kullandığım ürünün özelliklerine değineceğim. Dişlerimde yaşadığım sorun aşırı olmasa da hassaslık, bazen sızlamalar çok rahatsız edici olabiliyor. Yediğimiz içtiğimiz şeylerden sonra farkettiğimiz hassaslıklar olsa da kullandığımız macunun da bu durumu nasıl etkilediği, önleyip önlemediği anlaşılabiliyor.

Splat Biocalcium Diş Macununu kullanırken hassasiyette gerçekten azalma yaşadım, tamamen bitmedi fakat en aza indirgedi diyebilirim. Ne fırçalarken ne de sonrasında bir ağrı ya da sızlama gibi durumlar yaşamadım. Diğer macunlar gibi çok fazla köpürmese de dişleri çok güzel temizliyor. Çok fazla keskin olmayan tadı hassas olan ağız içi ve dilimi de rahatsız etmiyor, bu açıdan da ben de tam not aldığını söylemeliyim.

Daha önce Splat markasının farklı bir diş macununu kullanmıştım ve kapağının iç kısmında çamurlaşma gibi bir durumla karşılaştım. İğrendiğim için de çok fazla kullanamadan attım, firmaya bu durumu bildirdiğimde çok ilgili bir şekilde döndüler. Hatta ürünü geri göndermemi istediler fakat çöpe attığım için gönderemedim. Mutlu etmek amacı ile ürünlerinin diğer çeşitlerinden deneme boy ürünler gönderdiler. Çeşit çeşit kullandım ve oldukça memnun kalınca merak ettiğim Splat Biocalcium Diş Macunu çeşidinin orijinal boyunu satın alıp kullanmaya başladım. Bu arada kullanmadan önce ürünün resmini çekmiştim ama bulamadım, internetten aldığım bir görseli kullandım.

Bu üründe hiç öyle kötü bir durumla karşılaşmadım, diğerinde neden öyle bir sıkıntı yaşadığımı ben de anlamadım. Sonuç olarak firmanın ilgili tavrıyla markaya güvenim azalmadı ve tekrar şans vererek kullanmaya başladım, hiçbir sıkıntı da yaşamadığım için kullanmaya devam edeceğim. Umarım her firma müşterilerine böyle bir hoşgörü ile yaklaşır.

Peki siz Splat ağız bakım ürünlerini denediniz mi? Favoriniz hangisi? Yorumlarınızı paylaşırsanız mutlu olurum.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 Yorum Var

 1. Şu ana kadar iki farklı Splat diş macunu kullandım. İkisinden de çok memnun kaldım ve kolay kolay marka değişikliği yapacağımı sanmıyorum 🙂

 2. Thanks for the interesting post! Have a nice weekend )

 3. En azından firma ilgili davranarak tüketici ilişkilerindeki hassasiyetini göstermiş…

 4. Distemizligi cok önemli gercekten ?

 5. Splat markasının 2 çeşit diş macunu kullandım bir bitki özluydü diğerini Tam hatırlamıyorum ve ikisini de beğenmiştim ?

 6. Açıkcası beni de tavlayan firmanın düşünceli yapısı oldu helal beee!! 🙂
  sevgiler <3

 7. Hiç denemedim bu ürünü.Deneyebilirim 🙂

 8. Ya splat hiç denemedim merak ettiğim bir marka açıkcası

 9. Memnun kalmış olmana çok sevindim canım.Denemediğim nadir Splat çeşitlerinden biri 😉

 10. Merhaba bu markayı ilk kez duydum,nereden alabiliriz acaba? Teşekkürler…

 11. As usual very interesting! Thanks a lot for sharing!

 12. Çok güzel diş macunu çeşitleri var Splat’ın ama siyah olanını sevmedim ben bir tek. Bu da denemedim bi ara alıp deneyeceğim.

 13. Bende de var daha kullanmadım ama kullanıcam artık 😀

 14. Bu markayı daha önce duymadım . Ama denemek isterim ☺️

 15. Ben de dişlerimdeki sızlamalardan mustaribim kuzum, mutlaka bakacağım 🙂

 16. ben de şu anda beyazlık için aynı markanın bir ürününü kullanıyorum. çok çok etkili olduğunu söyleyemem ama doğal içerikli olmasını seviyorum. Son dönemde florür ile ilgili okuduklarımız, kimyasallar filan bizi doğal ürünlere doğru büyük bir hızla itiyor. Ayrıca müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımları da çok hoşmuş.

 17. kelebeketkisi39 - :

  Sadece kızım kullanıyor ben farklı marka kullanmaya cesaret edemiyorum ama dondurmalısının tadı harika

 18. Bu ürünü ben de kullandım denedim güzel temizliyordu ama beyazlatmakta yetersizdi. İncelemen güzel olmuş bitanem <3

tr_TRTurkish