Toni&Guy Durulanmayan Şekillendirici Bakım Kremi


Herkese merhabalar,

Bu yazımda saç bakımında severek kullandığım bir üründen bahsedeceğim. Toni&Guy Durulanmayan Şekillendirici Bakım Kremi’ni Watsons indiriminden 20 TL’ye aldım, evet duyduğunuz gibi gerçekten çok uygundu hem de orjinal boy olmasına rağmen. Toni&Guy saç ürünlerinin başarısı zaten çok iyi, bu fiyatlara da bulduğumda kaçırmıyorum, saç serumunu da aldım onu da bir sonraki yazımda anlatacağım.

Kuru saç yapısına sahip olmamdan dolayı sürekli ürünlerle nemlendirmeye çalışıyorum. Bu ürün saçlarımda nemlilik ve istediğim yumuşaklığı sağlıyor. Elektriklenen ve kabaran saçlarımı yatıştırırken doğal ve güzel bir şekil veriyor. Aynı zamanda canlı ve parlak olmasını da sağlıyor. Durulanmasına gerek kalmaması benim için büyük bir artı, sür çık ürünleri her zaman sevmişimdir. Aksi durumda yıka ve çıkma saçlarımla karşı karşıya kalıyorum 🙂

Ürünü nasıl kullandığımı ve dikkat ettiğim noktaları aktarmak istiyorum. Toni&Guy Durulanmayan Şekillendirici Bakım Kremi’ni saçlarım nemliyken uygulamayı tercih ediyorum. Islak ve kuru saçlarımda da denedim fakat en iyi sonucu nemliyken aldım. Kuruyken eğer aceleniz varsa hızlı sürede şekil verip toparlayabiliyorsunuz. Nemliyken sanki saça daha iyi nüfus ediyor ve saça hacim kazandırıyor. Daha doğal şekillenmiş, sağlıklı görünen bir manzara ortaya çıkıyor. Ben üründen çok miktardan kullanmıyorum, göz kararı saçımın gürlüğüne göre boy ve özellikle uçlarına uyguluyorum. Uçlardaki o kuru ve çatal görünümler yok oluyor. Saçlarımı yıkadığım zaman bile ürünün hala etkisi sürüyor, daha sadece su değişmişken sanki yeni krem sürmüşçesine yumuşacık olan saçlarınızı fark ediyorsunuz. Yoğun yapılı bir ürün olduğundan aşırı ürün uygulamanızı şahsen önermiyorum, saçlarınızı yağlandırabilir ya da ağırlaştırabilir. Kokusuna gelirken bir harika, saçlarınız savrulurken burnunuza gelen o koku temizliği de çağrıştırıyor. Siz de benim gibi boyalı ve kuru saçlara sahipseniz ve canlı bir görünüm istiyorsanız Toni&Guy Durulanmayan Şekillendirici Bakım Kremi’ne göz atın derim. Ayrıca kabaran, elektriklenen ve kolay şekil almayan saçlar için de tercih edilebilir.

Peki sizin favori Toni&Guy ürününüz hangileri? Bu ürünü siz de denediniz mi? Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Blogumun sağ tarafında bulunan “Abone Ol” kutucuğu sayesinde mail adresinizi kaydettirerek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.

Hepinize sevgilerimi iletiyorum, okuyan gözlerinize sağlık 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Yorum Var

 1. Urunu denemedim ama indirimde rastlarsam alirim mutlaka ?

 2. kelebeketkisi39 - :

  Toni guy ürünleri oldukça başarılı

 3. kelebeketkisi39 - :

  Toni&guy ürünleri oldukça kaliteli severim

 4. Bende bu tarz ürünleri nemli saça uygulamayı seviyorum

 5. Ben kullanmadım..Belki kendi saç yapıma uygun ürünlerine göz atarım bir sonraki alışverişimde 🙂

 6. Markanın yeşil deniz tuzlu ürününü kullanmıştım bir ara . Hatta yenisini geçenlerde açtım ama başka saç ürününü hiç denemedim. İlerleyen zamanlarda bakacağım.

 7. Kuru saclara sahip olanlar icin cok güzel bir ürün ?

 8. merak ettiğim bir marka 🙂

 9. bir çok ürününü çok severek kullanıyorum ama ben hoşlanmadım bu üründen.

 10. kelebeketkisi39 - :

  Oldukça güzel bir ürün

 11. Bu markanın ürünlerini çok merak ediyorum. Serum yorumunu da bekliyorum. Bu aralar saçlarımın bakıma çok ihtiyacı var ?

tr_TRTurkish