Sincap Kitap Merhaba Orman Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı Düşüncelerim


Herkese merhabalar, bu yazımda Sincap Kitap Merhaba Orman Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı hakkındaki fikirlerimi aktarmak istedim.

Hiç şüphesiz ki kitaplar çocukların gelişimi için büyük öneme sahip ve Sincap Kitap yayınları bu konuda inanılmaz başarılı, çeşit çeşit serileri var. Biz de farklı bebek kitapları çeşitlerini edindik ve Demir ile gerçekten kaliteli vakit geçiriyoruz. Eğlenirken öğreniyor zaten bebekliğinden bu yana kitaplarla tanışık ve çok seviyor, inşallah böyle devam eder.

Kitap sevmeyen çocuğunuz varsa mutlaka göz atmanızı öneririm seveceği türden çok seçenek bulabilirsiniz. İşbirliği değil tamamen kendi aldığım ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum kitapları. Demir hayvanları çok sevdiğinden genelde bu yönde kitaplar tercih ediyorum, cırt cırtlı kitap serisinin farklı hikayelerini de bulabilirsiniz.

Merhaba Orman cırt cırtlı kitap içerisinde tilki, tavşan, rakun, kirpi ve karaca olmak üzere beş hayvan bulunuyor ve hayvanın arkasındaki yuvarlak cırt cırt ile kitapta ayarlamış yerlere tutturabiliyorsunuz. Görseller, renkler çok dikkat çekici, çocukların bebeklerin hayal güçlerini geliştiren hikayesi var ve çok güzel işliyoruz. Tek tek hayvanları evlerine bırakıyoruz.

Hikayesi çok kısa değil uzun tutulmuş bir de sizin hayal gücünüze kalmış nasıl yansıtacağınız. Ben hayvanları zıplatarak yürütüp yuvalarına bırakıyor el sallayıp bay bay diyerek bir sonraki sayfaya geçiyordum. Artık Demir de aynısını yapıyor.

Hayvanların boyutları gayet ideal boğazına kaçma gibi bir durum söz konusu değil büyükler. Ayrıca kalitesi harika kalın yırtılacak yıpranacak gibi değil. Kitap da aynı şekilde kalın sayfalardan oluşuyor rahatlıkla çevriliyor uzun ömürlü kullanılabilir. Ayrıca cırt cırtları da sağlam uzun süredir ara ara çıkarıp hikayeyi işliyoruz 2 yaşından sonra çok daha verim alacağımızı düşünüyorum. Hayvanların nerede yaşadıklarını bilmek kendisinin nereye yapıştıracağını öğrenmesi gibi. Şu an için nereye isterse oraya yapıştırıyor.

Bu noktada bebeğime kitap alırken sonraki ayları da düşünerek hareket ediyorum. İleriye yatırımlık kitaplar arasında gördüğümden indirimde hemen edinmiştim. Fikir olması açısından birkaç sayfasını sizin için yazıya ekledim yine de merak ettiklerinizi yorumlarda sorabilirsiniz.

Kitaplığınızda Sincap Kitap Merhaba Orman Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı yoksa yer açın derim. Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 comments on “Sincap Kitap Merhaba Orman Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı Düşüncelerim

 1. It looks like a great book for kids.

  Kisses

 2. Sounds like a great addition to the library.
  Love the cute illustrations.

 3. so amazing book:)

 4. tanza erlambang on said:

  nice story

 5. Bu kitapları çok severek okuyor çocuklar, daha doğrusu resimlere severek bakıyorlar ????