Rituel de Beaute Burun Bandı Yorumlarım


Merhabalar,

Rituel De Beaute Siyah Nokta Ve Kir Temizleyici Burun Bandı, genellikle olumlu yorumlar okuduğum bir ürün olduğundan bende merak uyandırmıştı. Severek takip ettiğim ve yorumlarına güvendiğim Benim Tutkum Blog’ta da görünce emin oldum. Bim marketlerde satılan bu burun bandını denemeye karar verdim ve şimdi edindiğim izlenimlerimi size yazıyorum.

Aslında daha önce hiç burun bandı kullanmamıştım, ilk deneyimim bu ürünle oldu. Burnumun yan taraflarında dikkatimi çeken minik siyah noktalar canımı sıkmıştı ve burun bantlarının da düzenli kullanımda bunları yok ettiğini duyunca denemeye karar verdim. Rituel de Beaute Burun Bandı’nın özellikleri arasında paraben ve alkol bulunmaması çok iyi, özellikle benim gibi hassas ciltlere sahip olanların bu noktalara önem vermesini öneririm. Etkileri arasında burun bölgesinde bulunan siyah nokta, kir, makyaj artığı, yağ ve diğer kalıntıları kolaylıkla temizlediği ve bu bölgedeki gözeneklerin açılmasına yardımcı olduğu belirtiliyor. İçerisinde aloe vera bulunması da güzel bir özellik. Dermatolojik olarak test edilen burun bandı tüm ciltler için öneriliyor.

Bandın üzerinde şeffaf bir koruyucu yer alıyor, onu çıkarıp burnunuza resimde belirtildiği şekilde yapıştırmanız gerekiyor. Burda dikkat edilmesi gereken en önemli detay uyguladığınız kısmın iyice ıslatılmış olması, bu sayede bant tam anlamıyla yapışmış oluyor. 15 dakika bekledikten sonra yavaş yavaş çekiyorsunuz. Ben ilk uyguladığımda aloe vera kokusundan biraz rahatsız olmuştum ve zaten hassas olan burun kenarlarım bir kızarmış ve sızlamıştı. Bu nedenle korkup bandı 5 dakika anca bekletmiş ve hemen ıslatarak çıkarmıştım. Islattığınızda çok daha kolay çıkıyor. Bu da aklınızda bulunan bir detay olsun. Kısa süre bekletmeme rağmen siyah noktaları nasıl çektiğini görünce oldukça şaşırdım. Sonrasında tonikleyip öylece bıraktım ve tüm sızlama kesildi. Bir sonrakinde tam 15 dakika beklettim ve hiç bir sorun yaşamadım hatta kokusu bile rahatsız etmedi. Sonuçtan da çok memnun kaldım ve siyah noktaların her uygulamadan sonra biraz daha azaldığını fark ettim.

Fiyatı Bim’de 5 TL olan Rituel de Beaute Burun Bandı’nın performansı fiyatına göre oldukça iyi, kutunun içinden 6 adet çıkıyor. Eşimle birlikte severek kullanıyoruz ve bittikçe alıyorum.

Peki sizin favori burun bandınız hangisi? Bu ürünü denediniz mi?

Hepinize sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Yorum Var

 1. Burun bandı ihtiyacım olursa aklımda olsun bu ürün . Teşekkürler ürün önerisi için canım ?

 2. Bu Ritüel De Beaute burun bandından ben de alayım. Kızımın burnu siyah nokta olmuş. Hep çikolata yemekten; bu siyag noktalar…

 3. Ürün çok güzelmiş alıp denicem.

 4. Merhaba;

  Siteni çok beğendik ve selam vermek istedik!

  Görkem CAN

  https://gorkemcan.com

 5. Bakımlı olmak için ne kadar da çok ürün var. Neresinden tutacağımı şaşırıyorum bazen. Hem hepsinden olsun istiyorum hem de işe yarayan bir ürün olsun diyorum. Vaatlerini yerine getiren ürünleri çok seviyorum. Nehirtoşumun burnunda deneyebiliriz belki.

 6. Ben çok sevemedim bu bandı. Evet temizlemesi çok iyi ama burnu çekiştirme hissini sevemedim.

 7. Bende kullandım bu ürünü,beğeniyorum.

 8. Looks really interesting! Thanks for the post)

 9. Thanks for the interesting post! Have a nice weekend)

 10. Canım güvenin için teşekkür ederim❤ Memnun kalmana sevindim, kullandıklarımın içinde en iyisi diyebilirim net❤?

 11. Bu ürünü ben de düzenli kullanıyorum ve sonuçlarından da memnunum 🙂

tr_TRTurkish