Note Perfecting Pen Aydınlatıcı Göz Altı Kapatıcısı 01 Light Rose


Merhabalar, bugünkü yazı konuğum bir süredir severek kullandığım Note Perfecting Pen Aydınlatıcı Göz Altı Kapatıcısı 01 Light Rose rengi olacak.

Öncelikle bu ürünü alma amacımdan bahsedeyim. Bebekten dolayı malum uykusuzluk, yorgunluk nedeniyle göz altlarımın daha canlı görünmesini ve enerjik durmasını istiyordum. Bu noktada göz kremimi değiştirerek işe başladım ve yüksek verim aldım. Sonrasında ise sıra kozmetik olarak kapatıcı bir üründü. Kapatılmasına ihtiyaç duyduğum aşırı morluklarım yok fakat kızarıklıklar oluyordu, bir de ben aydınlık görüntüyü çok seviyorum bunu yakalamak istedim.

Cildim çok hassas olduğundan göz altları da ekstra hassas, alerjiye yatkın bir bölge olduğundan vegan marka Note Cosmetics’e bakmak istedim. Note Perfecting Pen ürünüyle karşılaşınca çok ilgimi çekti şans vermek istedim iyi ki de vermişim. Daha bitirmeden indirimde yedeklediğimi eklemeden geçmeyeyim.

Kalem şeklinde olan Note göz altı kapatıcısının arkasını uçlu kalemler gibi düşünün basıyorsunuz ve süngerli kısmının içerisine kapatıcı dolmaya başlıyor. Hemen dolduğunu göremeyebilirsiniz yavaşça geliyor bu nedenle az az basmanızı öneririm yoksa çok fazla ürün israfı olacaktır. Tenim açık olduğu için satıcı kız bana bu rengini önerdi ve gerçekten de tam uyumlu oldu. Süngeriyle pıt pıt göz altıma birkaç kez değdiriyorum sonra çok yoğun uygulamamak adına parmağımla devam ediyorum. Siz isterseniz süngeriyle de yayabilirsiniz yumuşacık çok güzel dağıtıyor. Yüzünüzde yokmuş gibi hiç ağırlık yapmıyor.

Ürünün kıvam o kadar güzel ki sanki nemlendirici krem gibi yumuşacık uygulanıyor, kolayca dağılıyor. Verdiği aydınlık, enerjik görüntüye bayılıyorum ve kalıcılığı da çok iyi. Ben hatta far bazı olarak da kullanıyorum bu açıdan da çok verim alıyorum. Aydınlığı çok doğal bir şekilde yapıyor, kızarıklıkları nötrlüyor kapatıcılığı benim için gayet yeterli bir ürün. Çizgilere dolmuyor, akmıyor günlük makyajında bile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün.

Tahmin edersiniz ki çıkarması da bir o kadar kolay, zaten hassas olan göz altlarınızı hırpalamanıza sebebiyet vermiyor. Yüzünüzde kapatmak ve aydınlık göstermek istediğiniz yerler varsa oralar için de tercih edebilirsiniz.

Peki siz Note Perfecting Pen Aydınlatıcı Göz Altı Kapatıcısı 01 Light Rose ürününü kullandınız mı? Yorumlarınızı merak ediyorum, sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

22 comments on “Note Perfecting Pen Aydınlatıcı Göz Altı Kapatıcısı 01 Light Rose

 1. Very interesing product. If I find it, I’ll buy it.All the best!

 2. Very interesing product.

 3. Sounds like a great product!
  I’d love to try it.

  Happy Sunday!

 4. It seems to be an excellent product.
  Thanks for sharing.

 5. Cakes para ti on said:

  ¡¡Hola!! No he probado el producto y si he probado alguno parecido no me ha terminado de gustar del todo. Lo tendré en cuenta para una futura compra. Besitos.

 6. Danke für diesen tollen Tipp!
  Liebe Grüße 🙂

 7. anies on said:

  the pen design makes application precise and convenient, ideal for on-the-go touch-ups..

 8. kathy leonia on said:

  looks like a nice product:)

 9. I didn’t know the product. It looks really interesting.

  Kisses

 10. tanza erlambang on said:

  attractive and interesting product.

 11. Great product.
  Thanks for sharing.