New Well Ürünleri ile Tanıştınız mı?


Herkese merhaba,

Bu yazımda New Well markasından gelen yeni ürünlerden bahsetmek istiyorum. Markanın daha önce de pek çok ürünüyle tanışmış ve çok memnun kalmıştım. Aldığım bu sürpriz kargo ile çok mutlu oldum. İçerisinden 10’lu far ve aydınlatıcı paleti, maskara ve likit highlighter çıktı. Ürünlere ayrı ayrı bayıldım ve hemen inceledim.

Öncelikle far paletindeki highlighterın sıkı paketlenmesine rağmen kargodan dolayı kırılmış olması beni çok üzdü. Dokundukça da iyice dağılıp kırıldı. Öncelikle bu paletten bahsetmek istiyorum. Markanın diğer paletlerinde olduğu gibi yine renkler ve pigmentleri bir harika. Toz formunda olan ürünler sadece tek bir dokunuşla bile yoğun renk veriyor, baz kullanmaya kesinlikle gerek kalmıyor ve uzun saatler de aynı şekilde bozulmadan duruyor.

Renk tonları çok güzel seçilmiş, ister tek başına isterseniz de ikili üçlü kullanıma oldukça müsait. Gün ışığında tendeki duruşunu da sizler için stokladım. Renkler yaza uygun olduğu gibi bence kış aylarında da gayet kullanılır tonlar. Palet oldukça hafif ve yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz, kapağı mıknatıslı olduğu için açılıp bulaşmayacaktır.

İkinci ürün olarak likit eyelinerdan bahsedeceğim. Pigmentini ve ışıltısını fotoğrafta göreceksiniz inanılmaz güzel, özellikle yaz ayları yaklaşırken ve bu yılın modası da glow yani ışıldamakken yanınızdan ayırmayacağınız bir ürün olacak diyebilirim. Bazı serumlarda bulunan vakumlu kapağı sayesinde istediğiniz kadar ürün alabiliyorsunuz. Size tavsiyem abartıya kaçmamak için az ürün kullanmanız. Yüzünüzde aydınlatmak istediğiniz kısımlara fırça ya da parmak yardımıyla uygulayabilirsiniz, bitişi oldukça doğal ve yüzünüzle bitişiyor. Bu ürünü de çok beğendim.

     

Üçüncü ve son ürün ise maskara. Benim gibi hacim sevenler için güzel bir tercih olacak, fırçasının tombulluğundan da bunu görebilirsiniz. Maskara konusunda da zaten New Well oldukça başarılı bir marka. Reklamlarda sıkça gördüğünüz New Well Bio Herbal Maskara’sını da kullanmış biri olarak bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.


Peki siz New Well ürünleriyle tanıştınız mı? Favori ürünleriniz hangisi? Güzel yorumlarınızı bekliyorum. Ülkece içinden geçtiğimiz şu zor günlerde böylesine güzel ürünlerle biraz olsun gününüzü renklendirebilmişimdir umarım.

Hepinize sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 comments on “New Well Ürünleri ile Tanıştınız mı?

  1. These products look very nice, I like the palette.

  2. New well far paletindeki renkler güzelmis, mascarayi da merak ettim 😊

  3. Hürpost on said:

    new well adını duymuşluğum var ama ürünlerinden kullanmadım hiç bayanlar için güzel öneriler ve incelemeler olmuş teşekkürler.